Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна arrow Конкурси
Конкурси
Переможці та фіналісти регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України" у 2015 році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
31.08.2015

 Результати регіонального етапу Всеукраїнcького конкурсу «100 кращих товарів України» у 2015 році

Останє оновлення ( 31.08.2015 )
Детальніше...
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ (товарів, робіт, послуг) - «100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ» PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
17.06.2015
Останє оновлення ( 25.06.2015 )
Детальніше...
 
Переможці та фіналісти регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України" у 2014 році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
14.08.2014
Останє оновлення ( 18.08.2015 )
Детальніше...
 
Переможці та фіналісти регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України" у 2013 році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
17.07.2013

Результати регіонального етапу Всеукраїнького конкурсу

 «100 кращих товарів України» у 2013 році

 

    Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2013 році, який проводиться під патронатом Президента України. На Полтавщині у ньому взяли участь 19 підприємств, які представили на суд компетентного журі 23 види продукції.

    На засіданні регіональної конкурсної комісії, яку очолює заступник голови Полтавської облдержадміністації Олена Адамович, визначили 11 переможців, які і представлять нашу область на загальнодержавному рівні.

 

ПЕРЕМОЖЦІ:

 

1. АТ «Пирятинський  сирзавод» - одне з найбільших  підприємств по  виробництву твердих сирів, обладнане на європейському рівні  сучасним обладнанням провідних фірм Польщі, Німеччини, Швеції.

          Нині підприємство виробляє понад 50 тонн сиру на добу. Його продукція користується  попитом, як на українському, так і на російському ринку.

          Колектив заводу працює над  технічним переоснащенням підприємства, вдосконаленням  технологій, розширенням асортименту.  В 2006 році встановлена нова автоматизована лінія  виготовлення сирів твердих виробництва іспанської фірми Fibosa.

          З 2008 року працює лінія  різаних фасованих сирів упакованих в середовищі інертних газів. АТ «Пирятинський сирзавод» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ІSО 9001:2008 та ІSО 22000:2005.

 

   Конкурсна продукція - сир твердий «Вершковий».

           Висококалорійний продукт, енергетична цінність 100 г сиру – 345 ккал, вміст жиру – 28,5%,  білку 22%  і до 2%  органічної солі. В процесі дозрівання набуває ніжної, пластичної консистенції , білок видозмінюється, стає розчинним і майже повністю засвоюється  організмом людини. 

          Після запровадження виробництва фасованого сиру в плівку «флоу-пак» в середовищі  інертного газу  сир ще більше став  приваблювати покупців. Протягом всього періоду виробництва сиру претензій щодо його якості не надходило.

          Сир добре знають споживачі, як на Україні так і за її межами.

          Основні ринки збуту – всі регіони України, м.Київ  і Російська федерація.

   

 


2. ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» спеціалізується на виробництві  адаптованих високотехнологічних сухих молочних дитячих сумішей для дітей з народження до 3-х років під торговими марками «Малиш», «Малютка», «Малишка» «Малютка premium» і є єдиним виробником дитячого харчування на території України.

Продукція підприємства користується попитом в Україні, завдяки використанню при виробництві екологічно чистої натуральної сировини, що контролюється на державному рівні. Вона відповідає міжнародним стандартам ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 22000 НАССР. Склад сумішей схвалений Українським НДІ харчування та Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, відповідає міжнародному стандарту Codex Alimentarius.

 

  Конкурсна продукція - суміш молочна суха з пребіотиками та нуклеотидами для харчування дітей від 6-ти до 12 місяців «Малютка premium 2».

Ідеальним харчуванням для дитини першого року життя є грудне молоко, однак у разі нестачі або відсутності материнського молока рекомендується використовувати молочну суміш «Малютка premium 2» з пребіотиками та нуклеотидами, що забезпечує усі харчові потреби дитини від народження. Суміш створена на базі сучасних технологій. Склад її відповідає міжнародним рекомендаціям з розробки рецептури дитячих молочних сумішей та містить комплекс «Еко баланс», який є підтвердженням якості та натуральності продукції, що відповідає стандартам та сучасним вимогам дитячого харчування.

 

3. ПП «АМАРАНТ-АГРО» – одне з динамічно зростаючих підприємств області, одним з головних видів діяльності якого є виробництво яєць курячих харчових. Продукція підприємства користується стабільним попитом на національному ринку. Високої якості вдалося досягти за рахунок здійснення сертифікації за системою «Укрсепро» та впровадження системи управління безпечності харчових продуктів (ISO 22000:2007).

 

 Конкурсна продукція - яйця курячі харчові.  Для виробництва яєць курячих харчових підприємство використовує традиційні технології, які дозволяють максимально зберегти усі корисні  властивості продукту. На підприємстві встановлено обладнання вітчизняного виробництва. Сировина, що постачається для переробки кормів для птиці, вирощується виключно в екологічно чистих регіонах Полтавської області. Корисність та якість продукту в порівнянні з невисокою ціною – це те, що приваблює покупців. Продукція реалізується оптовими партіями вітчизняним підприємствам.

 

4. Виробничо-торгова компанія «Лукас» - стабільне сучасне підприємство, провідний виробник листкових виробів, яке входить до числа кращих кондитерських компаній України. На підприємстві організоване безтарне  зберігання борошна (з автоматичною подачею і дозуванням), патоки і згущеного молока. Освоєне власне виробництво кондитерської глазурі, жирових начинок і начинок  на натуральній фруктовій основі . Виробнича потужність компанії – до 2,5 тисяч тонн продукції на місяць. Власність компанії – ексклюзивне обладнання RONDO (Швейцария).

 

Конкурсна продукція - круасанчик з начинкою  «Білочка «Лукас». Круасанчик має незабутній насичений смак шоколаду. Нова технологія   виробництва круасанчиків – автоматизована  лінія, виключила «людський фактор» з процесу  виробництва  продукції. Тепер рівень якості продукції на порядок вищий.  Нова технологія упаковки. До комплекту упаковки додається спеціальний лист - вкладиш. Він виконує  захисну функцію і довше зберігає продукт м’яким і свіжим.  Круасанчики мають однакову форму, розмір та вагу, начинка розподілена рівномірно. Начинка  вводиться в верхній частині продукту за допомогою трьох голок. Вага ящика 1,5кг.

 

5. ТДВ «ЗІНЬКІВСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» - сучасне, високотехнологічне підприємство, що спеціалізується на переробці насіння соняшнику. Виробничі потужності підприємства розташовані в екологічно чистому регіоні України м. Зіньків Полтавської області.

Основні види діяльності – виробництво і реалізація фасованої і наливної соняшникової олії, макухи соняшникової.

Фасована соняшникова олія випускається, як під власними зареєстрованими торговими марками, які мають широкий лінійний ряд продукції, так і на замовлення, під торговими марками підприємств оптової та роздрібної торгівлі; зокрема продукція під торговими марками ТМ «Диканька», ТМ «GARNA» випускається на замовлення підприємства ТОВ «УКРОЛІЯ», яке є власником даних торгових марок.

 

 Конкурсна продукція - олія соняшникова  нерафінована  виморожена  (пресова) першого ґатунку ТМ «Диканька», ТМ «GARNA». Технологічною перевагою виробництва є використання екструдерного методу при виробництві нерафінованої соняшникової олії (перший віджим),  при якому здійснюється короткочасний нагрів обрушеного соняшнику (час перебування в зоні нагріву складає 30 сек.). А це значить, що одержуваний продукт володіє тими ж цінними властивостями, що і насіння соняшнику, яке, як відомо, є справжнім джерелом вітаміну молодості Е. Готова продукція проходить багатоступеневий контроль якості та безпечності, повністю відповідаючи вітчизняним та міжнародним вимогам.

 Отже, олія соняшникова  нерафінована  виморожена  (пресова) першого ґатунку ТМ «Диканька», ТМ «GARNA»,  завдяки дбайливому процесу переробки, містить всі природні корисні речовини і є натуральним продуктом.

 

 Конкурсна продукція - олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена (одержана з пресової) марки П ТМ «Диканька», ТМ «GARNA»  - високоякісний продукт, який виготовляється з насіння соняшнику,  вирощеного  в  екологічно чистих районах України. Саме тут, на полтавських землях, можна виростити найбільш екологічно чисту сировину.

Крім того, олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена (одержана з пресової) марки П ТМ «Диканька», ТМ «GARNA» виготовляється на сучасному новітньому обладнанні з пресової олії першого віджиму, що містить масу корисних речовин.  Готова продукція проходить багатоступеневий контроль якості та безпечності, повністю відповідаючи вітчизняним та міжнародним вимогам.

 

6.  ТОВ «АМАРАНТ» –перспективне підприємство, одним з головних видів діяльності якого є переробка насіння соняшника та виробництво нерафінованої соняшникової олії. Виробництво олії ґрунтується на використанні двох технологій – «холодного та гарячого» пресування.

              Продукція підприємства користується стабільним попитом на національному ринку.  Висока якість соняшникової олії досягнута за рахунок впровадження системи управління якістю та системи управління безпечністю харчових продуктів на відповідність міжнародним стандартам (ISO 9001: 2009 та ISO 22000:2007).

 

Конкурсна продукція - олія соняшникова нерафінована невиморожена (пресова, екстракційна або суміш пресової з екстракційною), нефасована вищого та першого ґатунку.  Для виробництва соняшникової олії підприємство використовує технологію гарячого пресування, що дозволяє максимально зберегти усі корисні її властивості. На підприємстві встановлено новітнє обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва. Сировина, що постачається для переробки, вирощується виключно в екологічно чистих регіонах Полтавської області. Корисність та якість продукту в порівнянні з невисокою ціною – це те, що приваблює покупців. Продукція реалізується оптовими партіями вітчизняним підприємствам.

 

7. ТОВ  «РЕШЕТИЛІВСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД». Товариство з обмеженою відповідальністю «Решетилівський маслозавод» входить  до крупного виробничо-торгового холдингу «Терра фуд».  ТОВ «Решетилівський маслозавод» постійно розвиваючись,  має змогу виробляти  понад 15 видів продукції. Зберігати провідні позиції в молочній галузі маслозаводу дозволяє залучення кращих фахівців, впровадження  власних розробок, багатий досвід та унікальне місцезнаходження а також знання і розуміння потреб споживача дає можливість підприємству виробляти якісні,  безпечні та корисні для здоров’я продукти. Підприємство плідно співпрацює з рітейлерами, торговими компаніями та гуртовими клієнтами України, а також деякі види продукції поставляє в країни близького зарубіжжя. Також постійно розширюється  власна мережа магазинів під торговою маркою «Рідна хатинка», які знаходяться у Полтаві, Кременчуці, Комсомольську та Миколаїві. На підприємстві впроваджена та сертифікована система безпечності харчової продукції ДСТУ ISO 22000.

 

Конкурсна продукція  - масло солодковершкове 82,5% жиру. Решетилівське масло здавна славилось смаком і якістю, тож і до сьогоднішнього дня свято зберігається ця традиція.  Завод виготовляє масло солодковершкове, яке реалізовується під торгівельною маркою «Золотой Резерв». Це традиційний продукт, який отримують винятково з вершків свіжого  коров’ячого  молока.

             Конструктив упаковки реалізовано в 2 етапи – фольга та ламінована коробка,  яка не просто підкреслює елітність продукту, а й відіграє додаткову захисну гігієнічну  функцію (особливо актуальну в літню спеку).

 

 8. ПрАТ «Кобеляцький ЗПТ « Мрія»  розпочало свою історію з травня 1985 року, коли на базі  невеликого цеху по переробці давальницької сировини почав організовуватись цех по випічці пряників. Згодом він виріс у потужний завод, де працює два цехи по випускається понад 20 найменувань продукції. Підприємство динамічно розвивається, має свої звичаї, традиції, використовує передові технології, сучасне обладнання, удосконалює та розширює асортимент продукції.

 

Конкурсна продукція – пряники. Широкий асортимент пряникових виробів розроблений спеціалістами заводу. Продукція виготовляється тільки з якісної сировини , без ГМО та відповідає нормативно-технічній документації. Кобеляцькі пряники найулюбленіші у споживача, їх знають майже у всіх куточках України. Серед них великий попит мають пряники «Білосніжка», «Підмосковні», «Фестивальні». Продукція доставляється споживачам власним транспортом. Її можна придбати у Харківській, Полтавській, Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській, Івано-Франківській областях.

 

9. СПД-ФО Коротич Сергій Васильович займається підприємницькою діяльністю з  2002 року .   Основним видом діяльності є виготовлення  виробів з бетону для будівництва .  Основна продукція : вироби  бетонні  стінові дрібно штучні : блок лицьовий ,блок рядовий , цегла  лицьова,цегла рядова; Вироби бетонні  тротуарні  неармовані :виріб  фігурний ВБТН, виріб прямокутний ВБТН, виріб квадратний ВБТН.

 

Корисна продукція - вироби стінові дрібноштучні бетонні. Вони виготовляються методом  сухого вібропресування з гранітного відсіву  і цементу. Основою  є гранітний відсів, що робить  їх надзвичайно міцними, а  пустоти  роблять - легшими, відповідно такі вироби  є незамінними у будівництві  огороджуючих мурів, перегородок, підпірних стін. Екологічна чистота  відповідає  усім європейським стандартам. Ці міцні, морозостійкі  вироби є найбільш економними  при будівництві  різного роду  споруд . Продукція має сертифікат  відповідності  UA1.035.0191906-12.

 

10. ТОВ "Ді-Стар" - є лідером з виробництва алмазного інструменту в Східній Європі. Використовуючи у виробництві найсучасніші матеріали і прогресивні технології, реалізовані на автоматизованому обладнанні, тут гарантують стабільну якість і високі споживчі властивості алмазного інструменту.
                Завод виробляє найширшу гаму алмазного інструменту для будівельної галузі та промисловості (понад три тисячі найменувань). Продукція користується попитом, як на Національному, так і на зарубіжних ринках.
                Багаторічний випуск високоякісної і конкурентноспроможної продукції компанією «Ді-Стар» відзначено дипломами національних конкурсів «Вища проба», «Лідер галузі 2010, 2011,
 2012», "Експортер року 2011, 2012" а також призами та дипломами численних національних і міжнародних виставок.

 

Конкурсна продукція - круг алмазний відрізний Turbo 200*1,6*8,5*25,4 Gres Ultra. Надтонкий, турбований алмазний шар, розроблений спеціально для різання дуже твердих керамогранітів, значно скорочує зону контакту алмазного шару з оброблюваним матеріалом, що значно підвищує швидкість різання і зменшує товщину різу. Універсальність застосування на будь-яких типах керамічної або керамогранітної плитки. Здатність різання керамогранітної плитки товщиною до 20 мм. включно. Доступний за ціною (порівняно із зарубіжними аналогами). Дуже схвальні відгуки споживачів, які відзначають хороші властивості різання та високий ресурс роботи. Продукт є унікальнім і не має аналогів в Україні.

 

11. ТОВ «Текстильна Компанія «Традиція» спеціалізується на виробництві і реалізації домашнього текстилю: подушки, ковдри, наматрацники, покривала, постільна білизна та кухонне приладдя. ТОВ «Текстильна компанія «Традиція» це структурована компанія, що об'єднує виробничі потужності, торгівельну мережу, дизайнерську студію і складські комплекси. Продукція ТОВ «ТК «Традиція» виготовляється на новітньому обладнанні, тільки з якісних матеріалів, у відповідності з технологічними і гігієнічними нормами України. Всі товари належним чином сертифіковані.

 

 Конкурсна продукція - Ковдра стьобана (утеплена) ТМ «Нічна спокуса». Представлена ковдра виготовлена на автоматичній багатоголковій машині човникового стьожка. В якості утеплювача використано наповнювач з овечої шерсті. Ззовні ковдра покрита бавовняною натуральною тканиною (тік), по краях обшита косою бейкою з тієї ж тканини. Всі матеріали, які використовуються при виготовленні ковдри є натуральними та екологічно чистими.

Стьобані ковдри є дуже гарним варіантом для холодної зими нашого регіону. Вони ідеально зберігають тепло тіла людини під час відпочинку і сну. Вовна, що входить до складу наповнювача робить ковдру легкою і теплою, а унікальність вистьобування ковдри – робить її довговічною. Завдяки вистьобуванню ковдри на багатоголковій машині, наповнювач розподілений рівномірним шаром по всій площині виробу, що гарантує високу якість продукції і точність візерунку.

Натуральна вовна в поєднанні з натуральними «дихаючими» тканинами створює ідеальні умови для правильної життєдіяльності організму людини.

 

ФІНАЛІСТИ:

 

1. ПАТ «Склоприлад» - єдине підприємство в Україні, де випускається різноманітний та широкий спектр продукції: технічні та побутові термометри, ареометри, мірний та лабораторний посуд, мановакуумметри, гігрометри та інше. Номенклатура продукції підприємства щорічно розширюється. Продукція ПАТ «Склоприлад» користується широким попитом не тільки в  Україні, а й за її межами. Система управління якістю ПАТ «Склоприлад» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

 

 Конкурсна продукція - ареометри для нафти типу АНТ призначені для вимірювання густини нафти і нафтопродуктів. Ареометри АНТ виготовляються з термометром, це різновидність скляних ареометрів. Ареометри для нафти типу АНТ-1 мають діапазон вимірювання густини від 650 до 1070 кг/м3; діапазон вимірювання температури у даного виду ареометрів –  (-20 +45)0С. Ареометри для нафти типу АНТ-2 мають діапазон вимірювання густини від 670 до 1070 кг/м3; діапазон вимірювання температури у даного виду ареометрів - (-20 +35)0С. Ареометри для нафти типу АНТ найбільше використовуються в нафтовій промисловості. Ареометр для нафти екологічно чистий, безпечний для здоров’я споживачів, зручний в користуванні, тому даний вид ареометрів з термометром знайшов попит не тільки в Україні, а й за її межами.

 

2.  ПП “Хорольська механізована пекарня” – одне з не багатьох підприємств галузі, яке спеціалізується на виготовленні широкого спектру продуктів харчування. Це і хлібопекарське та кондитерське виробництво, це виготовлення безалкогольних напоїв, води питної та води мінеральної “Хорольська”. Вся продукція підприємства користується великим попитом на ринку України.

 

 Конкурсна продукція – перепічка по-домашньому. Виготовляється із борошна пшеничного вищого сорту, з доданням дріжджів хлібопекарських пресованих, солі кухонної, олії гірчичної та цукру. Виробництво перепічки – по домашньому здійснюється за традиційною технологією, з використанням екологічно чистої сировини, без додавання будь – яких поліпшувачів. Завдяки раціонально підібраним компонентам виріб має приємний смак і аромат домашнього хліба, золотисту хрустку скоринку. Реалізується у роздрібних торгових точках Полтавської області. Користується високим попитом у споживачів.

 

 Конкурсна продукція – плетінка «Хорольська». Виготовляється із борошна пшеничного вищого сорту, з доданням дріжджів хлібопекарських пресованих, солі кухонної, олії гірчичної та насіння кунжуту. Виробництво плетінки “Хорольської” здійснюється за традиційною технологією, з використанням екологічно чистої сировини, без додавання будь – яких поліпшувачів. Завдяки раціонально підібраним компонентам виріб має приємний смак і аромат домашньої випічки, золотисту хрустку скоринку, яка зверху притрушена кунжутом, рівномірну пористість. Реалізується у роздрібних торгових точках Полтавської області. Користується високим попитом у споживачів.

 

3. ТДВ «Глобинський маслозавод» розташований в екологічно чистій зоні, де немає великих промислових підприємств. Основним предметом діяльності заводу є: заготівля, переробка і реалізація молочної продукції. Багаторічний досвід фахівців підприємства дає можливість виготовляти продукцію високої якості, окрім того, підприємство не забуває впроваджувати і нові технології у виробництві та пакуванні товару. Підприємство сертифіковане на відповідність вимогам стандартів ДСТУ ІSО 9001-2009 і ДСТУ 4161-2003.

 

 Конкурсна продукція – сир «Екстра «Глобино». Належить до групи пластових сирів з покриттям поверхні головок сиру, полімерним або парафіновим складом. Продукт виробляється із молока, що закуповується в Полтавській області, це дає можливість виготовляти продукцію з екологічно чистої сировини. Сир «Екстра «Глобино» дозріває з доступом кисню, тому має набагато кращий смак, ніж сири, які запаковані в полімерні плівки. Сучасний дизайн, вишуканий смак, корисність продукту, порційне споживче фасування приваблюють покупців. Реалізується в оптових і роздрібних торгових мережах. Дуже схвальні відгуки споживачів, які відзначають своєрідність смаку і консистенції сиру «Екстра «Глобино».

 

 Конкурсна продукція – сир «Звенигородський Глобино». Належить до групи насипних сирів, головки якого пакуються в багатошарові пакети під вакуумом. При використанні особливих молочнокислих заквасочних культур під час виготовлення сиру, уже через 15 діб сир стає зрілим. Сир «Звенигородський Глобино» виготовляється із молока, яке постачається на підприємство з районів Полтавської області, де відсутні великі промислові підприємства, що придає продукту екологічну чистоту. Сир дозріває без доступу кисню, але завдяки насипному його формуванню, в вічках знаходиться кисень, який придає легку кислуватість і невелику гостроту зрілому сиру. Продукт реалізується в оптових і роздрібних торгівельних мережах України, головками, а також в споживчому пакуванні вагою 220 грамів. Схвальні відгуки споживачів відзначають своєрідність смаку сиру «Звенигородський Глобино».

 

 4. ТДВ «Миргородський хлібозавод» впродовж своєї 50-річної діяльності завжди приділяв велику увагу якості та смаковим показникам продукції, тому на всіх стадіях, від  вхідного контролю за сировиною до випуску готової продукції, існує жорсткий технологічний контроль. Дотримання багаторічних хлібопекарних та кондитерських традицій створило хлібозаводу чудову репутацію у споживачів і у колег-професіоналів.

 

Конкурсна продукція – пряники заварні глазуровані з начинкою «Житнячок». Пряники виробляються з суміші пшеничного та житнього борошна, з додаванням іншої сировини, що надає пряникам неповторного смаку. Поверхня пряників глазурована цукровим сиропом, який при висиханні захищає пряники від черствіння. Пряники реалізуються на території Полтавської, Київської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Донецької областей.

 

5.  ТОВ «МАСЛОЗАВОД «ЗАРІГ» – нове молокопереробне підприємство, що було відкрите у 2013 році згідно з виданим експлуатаційним дозволом ветеринарної служби. Для виробництва високоякісної продукції, яку виробляє підприємство, проводиться ретельний відбір сировини і запроваджують новітні технології переробки, щоб максимально зберегти всі поживні якості молока. Варто зазначити, що використовується сировина тільки від фермерських господарств з відповідними ветеринарними документами, що підтверджують якість цього молока. Підприємство атестоване, має атестат виробництва молочних продуктів. На даний момент підприємство виробляє широкий асортимент цільномолочної продукції високої якості. На українському ринку реалізує свою продукцію під торговою маркою «ЗАРОГ».

 

 Конкурсна продукція - кефір 2,5 % жиру. Кефір ТМ «ЗАРОГ» - це кисломолочний напій, який отримують шляхом сквашування нормалізованого за вмістом жиру молока завдяки процесам спиртового і кисломолочного бродіння. При цьому використовуються «кефірні» грибки закордонного виробництва провідного виробника заквашувальних культур. Кефір виготовляється за традиційною технологією із сировини високої якості без додавання немолочних компонентів. В процесі виробництва на підприємстві здійснюється вхідний і вихідний контроль. З підприємства продукція потрапляє на поличку торгівельної мережі з документами, що підтверджують її якість (декларація виробника; гігієнічний висновок, виданий інститутом ім. Марзеєва; протокол досліджень, які проводяться ветеринарною службою).

 

 Конкурсна продукція - сметана 20% жиру. Сметана – кисломолочний продукт, який виготовляється завдяки сквашуванню вершків чистими культурами мезофільних молочнокислих бактерій. Сметана ТМ «ЗАРОГ» виготовляється за традиційною технологією без добавок немолочних компонентів. В процесі виробництва на підприємстві здійснюється вхідний і вихідний контроль. З підприємства продукція потрапляє на поличку торгівельної мережі з документами, що підтверджують її якість (декларація виробника; гігієнічний висновок, виданий інститутом ім. Марзеєва; протокол досліджень, які проводяться ветеринарною службою).

 

6. Публічне Акціонерне Товариство «Кременчуцький колісний завод» - це спеціалізоване підприємство з проектування і виробництва коліс та ободів до легкових та вантажних автомобілів, автобусів, причепів, тракторів та сільгосптехніки. Завод виробляє понад 300 найменувань коліс та ободів що постачаються на національні та міжнародні ринки збуту (понад 20 країн). З 2002 року підприємство є повноправним членом Європейської технічної організації по шинам та ободам (ETRTO), і увійшло до складу Асоціації європейських виробників коліс  (EUWA). На підприємстві діє сертифікована система управління якістю  що відповідає стандарту  ДСТУ ISO 9001: 2009.

 

 Конкурсна продукція - колеса з 15 – ти градусними посадочними полицями. Безпечні та надійні в експлуатації нерозбірні колеса з 15-ти градусними посадочними полицями користуються все більшим попитом серед виробників автомобільної техніки. Застосування коліс виключає травмування під час експлуатації, монтажу та демонтажу шин завдяки нерозбірній конструкції. 15-ти градусні посадочні полиці коліс дозволяють встановлювати на транспорт більш легкі та економічні безкамерні шини, що загалом підвищує ефективність експлуатації автомобілів. Висока якість та доступна ціна коліс дозволяють підприємству успішно конкурувати з іноземними виробниками. 

Останє оновлення ( 06.09.2013 )
 
Результати регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України" у 2012 році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
06.06.2012

Результати регіонального етапу Всеукраїнького конкурсу «100 кращих товарів України» у 2012 році

 

Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році, який проводиться під патронатом Президента України. На Полтавщині у ньому взяли участь 16 підприємств, які представили на суд компетентного журі 18 видів продукції.

На засіданні регіональної конкурсної комісії, яку очолює заступник голови Полтавської облдержадміністації Олена Адамович, визначили шістьох переможців, які і представлять нашу область на загальнодержавному рівні.

 

ПЕРЕМОЖЦІ:

 

1. АТ «Пирятинський  сирзавод» - одне з найбільших підприємств по виробництву твердих сирів, обладнане на європейському рівні сучасним обладнанням провідних фірм Польщі, Німеччини, Швеції.

      Сирзавод виробляє понад 45 тонн продукції на добу, вона користується  попитом, як на українському, так і на російському ринках.

      Колектив заводу працює над  технічним переоснащенням підприємства, вдосконаленням  технологій, розширенням асортименту. В 2006 році встановлено нову автоматизовану лінію з виготовлення сирів твердих виробництва іспанської фірми Fibosa.

АТ «Пирятинський сирзавод» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ІSО 9001:2008 та ІSО 22000:2005.

 

Конкурсна продукція сир твердий «Левове серце» зі смаком та ароматом пряжених вершків. Висококалорійний продукт, енергетична цінність 100 г сиру – 344 ккал, вміст жиру – 28,5 г,  білку 22,0 г, і до 2 % органічної солі. В процесі дозрівання набуває ніжної, пластичної консистенції, вираженого сирного, вершкового смаку, білок видозмінюється, стає розчинним і майже повністю засвоюється  організмом людини. 

          Після запровадження виробництва фасованого сиру в плівку «флоу-пак» в середовищі інертного газу сир ще більше став приваблювати покупців. Протягом всього періоду виробництва сиру претензій щодо його якості не надходило.

 

 

2. ТОВ «Укрпродснекгруп»  – працює на ринку України з вересня 2009 року під торговою маркою «Вкусняшки от Сашки», а з листопада 2010 року ще і «Народна марка».  Підприємство займається виробництвом насіння соняшника обсмаженого, насіння соняшника підсоленого обсмаженого, ядер насіння соняшника обсмажених, ядер бобів арахісу обсмажених підсолених із смако-ароматичними               добавками, фісташок у шкаралупі підсолених обсмажених. Рік за роком підприємство демонструє постійність та стабільність. Головним принципом є – оптимальне співвідношення ціна – якість, у чому мали змогу переконатися постійні споживачі їхньої продукції.

Конкурсна продукція - насіння соняшника обсмажене ТМ «Вкусняшки от Сашки» та «Народна марка». При виробництві використовується особлива технологія смаження, яка дозволяє посилити аромат насіння та покращити його смак. Продукція виробляється із високоякісної вітчизняної сировини з використанням сучасних технологій. Яскрава кольорова гамма упаковки дозволяє продукту вигідно виділятися на фоні продуктів - конкурентів.

Така увага до вище перелічених аспектів відображає прагнення підприємства виробляти продукцію, яка наділена відмінними смаковими якостями та корисна для здоров’я. Завдяки цьому продукт поступово набуває визнання серед споживачів та складає достойну конкуренцію існуючим виробникам – аналогам.

 

 

 3. ПП «ВКФ «Суворов» (м.Кременчук) - одна з провідних кондитерських фабрик України. Основним напрямком діяльності підприємства є виробництво кондитерських виробів. Асортиментний ряд продукції налічує понад двісті найменувань солодких виробів, в який входять цукерки, печиво, кекси, мармелад та різноманітні східні солодощі. ПП «ВКФ «Суворов» сертифіковано на відповідність вимогам міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007.

ТМ «СУВОРОВ» постійно нарощує темпи, обсяги виробництва і продажів, та запрошує до співпраці нових партнерів!

 

Конкурсна продукція - східні солодощі типу м’яких цукерок. Східні солодощі - один із найпопулярніших кондитерських виробів. Виробляються з натуральних інгредієнтів. Використання високоякісної сировини, сучасного обладнання, суворий контроль на всіх етапах виробництва, в поєднанні з роботою висококваліфікованого колективу підприємства, гарантують високу якість продукції. Широка дистриб'юторська торгівельна мережа охоплює всі регіони України, ближнє зарубіжжя, що сприяє ефективному збуту. А постійне розширення асортименту, зручне фасування, святкова обгортка, доступні ціни роблять продукцію бажаною й улюбленою.

 

 4. ТОВ «Салекс Абсолют» (м.Кременчук) є одним з найвідоміших виробників на кондитерському ринку не тільки України, а й країн СНД. Сьогодні компанія випускає більш ніж 100 найменувань кондитерських виробів. Ретельне дотримання всіх технологічних тонкощів дозволяє досягти прекрасних смакових якостей. Різноманітність асортименту дозволяє задовольнити потреби великого кола споживачів. Відмінне співвідношення ціни та якості, цікавий дизайн оцінили підприємства оптової та роздрібної торгівлі та покупці. Продукція ТМ «Салекс» - це, перш за все, висока якість, традиційні технології та оригінальні рецепти.

 

 Конкурсна продукція - печиво здобне «Абрикоска» це - пісочне печиво з начинкою із повидла з ароматом абрикосу, обсипане цукровою пудрою користується стійким високим попитом в оптових і роздрібних торгових точках. При використанні традиційної технології пекарі нашого підприємства виробляють печиво вишуканої форми і приємного смаку. Споживчі властивості здобного печива «Абрикоска» високо оцінюють і експерти різних дегустаційних конкурсів України, а також наші партнери з Молдови.

 

Конкурсна продукція - східні ласощі щербет «Арахісовий» - це кондитерський виріб, велика частина якого складається з цукру, а також патоки, ядер горіхів та інших компонентів. Це продукт, що відрізняється приємними смаком і ароматом, красивим зовнішнім виглядом, високою харчовою цінністю, калорійністю і гарною засвоюваністю.

 

Конкурсна продукція - цукерки «Пташине молоко» виробляють з молочних мас збиванням сиропу з агаром і яєчним білком, а потім додають масло вершкове і молоко згущене. При виробництві цукерок використовують переважно високоякісну сировину регіональних виробників. Цукерки, глазуровані шоколадною глазур’ю характеризуються високими споживними властивостями і мають стійкий попит у населення.

 

 

 5. ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», у складі концерну «Укрросметал» - це сучасне багатопрофільне підприємство з високим виробничим та науково-технічним потенціалом. Основний спектр діяльності - енергетичне та компресорне машинобудування. Багаторічний досвід та традиції незмінно забеспечують заводу лідируючі позиції в цих галузях не тільки в Україні, але і в країнах СНД. ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» сертифіковано на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001-2008.

 

Конкурсна продукція - установка компресорна гвинтова стаціонарна ВВУ-5/7. Розроблена спеціалістами заводу технологія маловитратного виробництва стисненного повітря лежить в основі створення і освоєння вперше в Україні гвинтової компресорної установки - сучасного енергозберегаючого обладнання. Установка оснащена мікропроцесорною системою керування, системою регулювання продуктивністю, яка здійснює ступінчату економію єлектроенергії за рахунок переводу установки на холостий хід (номінальна потужність складає 30% від номінальної). Високоефективна система очистки забезпечує отримання стисненного повітря з остаточним змістом масла 1-3 мг/м3. Використання шумоізолюючих матеріалів в конструкції кузова компресорної установки в сокупності з встановленними віброопорами під силовий агрегат та спеціальною компановкою вузлів вентилятора забезпечує низький, комфортний рівень шуму. Крім того, маючи сучасний дизайн і високу надійність у роботі установка легка в обслуговуванні. Установка завоювала повагу і схвальні відгуки споживачив за зручність у користуванні.

 

 

 6. Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут вагонобудування» (ДП «УкрНДІВ») (м.Кременчук) – єдиний в Україні науково-дослідний інститут в галузі рухомого складу магістрального та відомчого залізничного транспорту. Політика і стратегія ДП «УкрНДІВ» орієнтовані на теперішні та майбутні інтереси, потреби та очікування переважної більшості зацікавлених сторін. У ДП «УкрНДІВ» впроваджено та сертифіковано систему управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

 

Конкурсна продукція - дослідження та експериментальні розробки в галузі природничих та технічних наук. ДП «УкрНДІВ» є головною науковою організацією, що формує поточну та перспективну науково-технічну політику галузі за напрямком «Розробка та проектування рухомого складу магістрального та відомчого залізничного транспорту» і сумісних напрямків. Виконання науково-технічної та дослідно-конструкторської діяльності забезпечують освоєння виробництва нових одиниць рухомого складу, технічне переозброєння і реконструкцію підприємств машинобудування для залізничного транспорту, підвищення технічного рівня та конкурентоспроможності підприємств.

 

7. ТОВ «АМАРАНТ» (м.Полтава) – одне з найбільш динамічно зростаючих підприємств в Полтавській області, одним з головних видів діяльності якого є переробка насіння соняшника та виробництво нерафінової соняшникової олії. Виробництво олії побудовано на використанні двох технологій – «холодного та гарячого» пресування.

 Продукція підприємства користується стабільним попитом на національному ринку. Висока якість соняшникової олії досягнута за рахунок здійснення сертифікації за міжнародними стандартами системи управління якості та харчової безпеки (ISO 9001: 2009 та ISO 22000:2007).

 

Конкурсна продукція - олія соняшникова нерафінована холодного пресування першого віджиму вищого та першого ґатунку. Для виробництва соняшникової олії підприємство використовує технології холодного (англ. “first cold press”) та гарячого пресування, що дозволяє максимально зберегти усі корисні її властивості. Для досягнення максимально корисних показників продукції на підприємстві встановлено новітнє обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва. Сировина, що поставляється для переробки, вирощується виключно в екологічно чистих регіонах Полтавської області. Корисність та якість продукту в порівнянні з невисокою ціною – це те, що приваблює покупців. Продукція реалізується оптовими партіями вітчизняним підприємствам.

 

 

 8. ПП «АМАРАНТ-АГРО» – одне з динамічно зростаючих підприємств в Полтавській області, одним з головних видів діяльності якого є виробництво яєць курячих харчових. Продукція підприємства користується стабільним попитом на національному ринку. Висока якість яєць курячих харчових досягнута за рахунок здійснення сертифікації за системами управління за міжнародними стандартами системи управління якості та харчової безпеки (ISO 9001: 2009 та ISO 22000:2007).

 

Конкурсна продукція - яйця курячі харчові. Для виробництва яєць курячих харчових підприємство використовує традиційні технології, які дозволяють максимально зберегти усі корисні  властивості продукту. На підприємстві встановлено обладнання вітчизняного виробництва. Сировина, що постачається для переробки кормів для птиці, вирощується виключно в екологічно чистих регіонах Полтавської області. Корисність та якість продукту в порівнянні з невисокою ціною – це те, що приваблює покупців. Продукція реалізується оптовими партіями вітчизняним підприємствам. 

 

ФІНАЛІСТИ:

 

 

 1. ТОВ «ВЕЛС» (м.Миргород) - одне з провідних підприємств в галузі легкої промисловості України. Основним видом діяльності швейної фабрики є виробництво чоловічих класичних костюмів, брюк і піджаків. Висока якість виробів забезпечується застосуванням новітніх технологій виробництва та постійним оновленням лінії виробництва, що дозволяє продукції підприємства гідно конкурувати з продукцією інших українських виробників. Завдяки сумлінній праці висококваліфікованих спеціалістів тут розробляють колекції одягу з урахуванням нових тенденцій у сфері чоловічої моди, слідуючи передовим напрямкам розвитку галузі, що наочно відображають створювані колекції чоловічого одягу, які добре відомі клієнтам своєю якістю, бездоганним кроєм,широким асортиментом і конкурентними цінами.

 

Конкурсна продукція - костюм чоловічий Р06/1,В06. Костюм  Р06/1,В06 - виріб, який ідеально підходить не тільки для роботи в офісі, а й для ділових поїздок, відряджень, тому, що довгий час зберігає свій зовнішній вигляд, не втрачаючи своїх споживчих властивостей. Все це забезпечується використанням якісних комплектуючих матеріалів від відомих європейських виробників, сучасних тканин, ретельно підібраної фурнітури та бездоганним пошиттям костюму.

 

 

2. Публічне акціонерне товариство «Кременчуцький колісний завод» – це спеціалізоване підприємство з виробництва коліс до автомобільної та сільськогосподарської техніки, причепів вантажних до легкових автомобілів. Освоєння нових видів продукції забезпечують унікальні розробки в галузі технологічних процесів, спеціалізованого технологічного обладнання і оснащення. Понад 70 % обсягу виготовленої продукції експортується до більш ніж 20 країн світу.

       На підприємстві функціонує система якості, сертифікована у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO 9001. З 2011 року введено в дію систему  управління якістю у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO/TS 16 949. Публічне акціонерне товариство «Кременчуцький колісний завод» є повноправним членом Європейської технічної організації з шин та ободів (ETRTO) і входить до складу Європейської асоціації виробників коліс (EUWA).

 

Конкурсна продукція - причіп вантажний КрКЗ-100 до легкового автомобіля.

Причіп вантажний КрКЗ-100 до легкового автомобіля, виробником якого є ПАТ «КрКЗ», вирізняється серед аналогів високою якістю конвеєрного складання, надійною конструкцією та сучасним дизайном. Функціональними перевагами є швидкоз’ємні передні та задні борти для навантажування-розвантажування та оптимальні внутрішні розміри кузова. Гарантія на причіп 18 місяців або 10 000 км пробігу.

 

 

3. М'ясопереробне підприємство ПП «Лукулл» (Пирятинський р-н) було засноване в 1991 році. Складається з м'ясожирового і ковбасного виробництв. Підприємство виробляє понад вісімдесят видів різноманітної продукції: варено-копчені, варені, ліверні ковбаси та сосиски, а також сальтисони, копченості, напівфабрикати. Останнім часом освоєно виробництво сирокопчених ковбас і копченостей. Вся продукція  виготовляється з вітчизняного м'яса. Велика рогата худоба та свині для переробки завозяться з господарств, які знаходяться в Полтавській і Черкаській областях. 

 

Конкурсна продукція - ковбаса «Фірмова з телятиною» варена в/г. Батони з чистою сухою поверхнею, без пошкоджень і напливів фаршу, без бульйонних та жирових напливів. Фарш світло-рожевий тонкоподрібнений рівномірно розмішаний, без сірих плям і порожнин, запах і смак властивий даному виду продукту, в міру солоний, без стороннього присмаку та запаху, з ароматом прянощів. Консистенція пружна. Корисність продукту, традиційний смак, привабливий дизайн та відносно невисока ціна зробили його лідером продаж. Реалізується через мережу фірмових магазинів та  в оптово-роздрібних торгівельних точках. Перевагою даної продукції являється якість, натуральність та доступна ціна.

 

 

 4. ПАТ «Склоприлад» (Лохвицький р-н) - тут випускають технічні та побутові термометри, ареометри, мірний та лабораторний посуд, мановакуумметри, гігрометри та інше. Номенклатура продукції підприємства щорічно розширюється. Продукція ПАТ «Склоприлад» користується широким попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Система управління якістю ПАТ «Склоприлад» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

 

Конкурсна продукція - сувенір «Термометр для сауни» призначений для вимірювання температури повітря в межах від 0 до плюс 1500С. Границя допустимої похибки показів термометра не перевищує ±20С. Габаритні розміри складають 375х106х36 мм. Дерев’яні деталі термометра виготовлені з пиломатеріалів листяних порід, а саме: з дубу або ясеню. На поверхні нанесений декоративний візерунок. Лицьова та бокові поверхні покриті лаком і морилкою. Ампула термометра заповнена термометричною рідиною червоного кольору. Термометр  витримує нагрівання до значної температури, екологічно чистий, безпечний для здоров’я споживачів, зручний в користуванні, має вишуканий дизайн, тому даний вид термометрів знайшов попит не тільки в Україні, а й за її межами. Для комфортного прийняття банної процедури необхідно підтримувати правильну температуру у парильному відділенні, тому для визначення температури в сауні необхідно застосовувати даний термометр. Цей термометр може бути також чудовим подарунком.

 

 

5. Науково-виробниче підприємство «Фероліт» – одне із стабільно працюючих металургійних підприємств з переробки чорних металів в Полтавській області. Його основним напрямком діяльності є виробництво чавунних молольних тіл різноманітних типорозмірів. Продукція, що виробляється, користується неабияким попитом, як на національному, так і на міжнародному ринках. На НПП «Фероліт» впроваджені та функціонують системи управління на відповідність  вимогам стандартів ДСТУ ISO9001, ДСТУ ISO1401, ДСТУ OHSAS1801; тобто колектив підприємства дбає про якість продукції та несе соціальну відповідальність перед суспільством.

 

Конкурсна продукція - тіла молольні з відбіленого чавуну виготовляються за власним нормативним документом – технічними умовами. Технологія виробництва, на перший погляд, нескладна – литво у кокіль, але дещо відрізняється від вже відомих. Тіла молольні мають особливу мікро- та макроструктуру чавуну завдяки спеціально запровадженій термічній обробці. Ця технологія є запорукою підвищення якості експлуатаційних властивостей молольних тіл. Основні споживачі серійної продукції - гірничо-збагачувальні комбінати, підприємства будівельної та інших галузей.

 

 


 

 

6. ПП ВТК «Лукас» (м.Кременчук) - сучасне стабільне й потужне кондитерське підприємство, єдиний в Україні виробник найширшого асортименту виробів з листового тіста (19 найменувань). Асортимент продукції налічує понад 100 найменувань, серед них – вироби з листового, пісочного тіста, кекси, цукерки, торти. Виробництво оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням з багаторівневим контролем якості. Система управління якістю компанії працює за принципами TQM і сертифікована у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 22000:2007 (НАССР) і ДСТУ ISO9001:2001.

 

 Конкурсна продукція – виріб «Джага-джага». Нова ексклюзивна позиція в асортименті  ТМ «Лукас» - аналогів на кондитерському ринку України не існує. Апетитне листове печиво з великою кількістю цілісних ядер соняшника в кондитерській глазурі. Кондитерська глазур надає виробу апетитний блиск і неповторний шоколадний смак. Оригінальна красива форма вигідно виділяє продукт на прилавках магазинів. Продукт сприяє підвищенню життєвих сил, адже містить велику кількість нерафінованого насіння соняшника. Спеціалісти та дієтологи, шанувальники здорового способу життя рекомендують вживати насіння соняшника, багате на вітамін Е, і називають його «вітаміном життя».Кондитерська глазур з високим вмістом какао виготовляється у власному цеху компанії, що гарантує її якість та високі смакові характеристики. Листове тісто – повністю натуральний продукт. Не містить барвників та консервантів. Продукт виготовляють на новому  високотехнологічному обладнанні щвейцарської  фірми RONDO, що гарантує якість і свідчить про сучасність продукту. «Джага-джага» -  дійсно український продукт.Реалізується в оптових і роздрібних торгових точках, у торгових мережах. Є популярним  незалежно від сезону.

 

 

 7. ПрАТ «Кобеляцький завод продовольчих товарів «Мрія» почав свою історію в травні 1985 році. Спочатку був побудований цех по випічці пряникових виробів, згодом відкрито ще декілька нових цехів, в тому числі і цех по виготовленню цукристих виробів, в якому на даний момент виробляють мармелад. Продукція підприємства користується попитом у споживача в різних регіонах України.

 

Конкурсна продукція – мармелад. Мармелад виготовляють по класичній технології та рецептурі. Вироби мають різноманітну форму, чудовий смак та аромат. Поверхня обсипана цукром, кокосовою стружкою, глазурована кондитерською глазурю. Випускається ваговим. Невисока ціна, смакові якості та широкий асортимент мармеладу приваблюють споживача.

 

 

8. Приватне акціонерне товариство «Полтавський олійноекстракційний завод - Кернел Груп» одне з найбільших підприємств масложирової галузі харчової промисловості. У ході масштабної реконструкції останніх років на заводі впроваджено ряд технологічних процесів, що забезпечують високу якість продукції. Основним видом дiяльностi Товариства є переробка олiйно-жирових культур; основні види продукції: олія соняшникова нерафінована невиморожена  олія соняшникова нерафінована холодного пресування першого віджиму виморожена, олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена, олія соняшникова нерафінована холодного пресування першого віджиму виморожена розфасована в полімерну тару та олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена розфасована в полімерну тару. 

У 2006 році на підприємстві введено в експлуатацію комплекс з виробництва та фасування рафінованої дезодорованої олії, де вперше в Україні був застосований процес низькотемпературної (холодної) рафінації. Ця сучасна технологія не піддає олію багаторазовому нагріванню та охолодженню, що дозволяє зберегти корисні властивості  продукту.

ПРАТ «ПОЕЗ- Кернел Груп» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, GMP+B1.

 

 Конкурсна продукція – олія соняшникова. Рафінована дезодорована олія - оброблена горячим сухим паром при температурі 170-230 ˚С в умовах вакууму. Вона прозора, без відстою, майже безбарвна, смак та запах слабо виражені. Олію соняшникову розливають у споживчу і транспортну тару. Олії для роздрібної реалізації фасують в полімерні пляшки масою нетто 460, 920, 2760, 4600г на автоматичній лінії, яка мінімізує потрапляння в продукт шкідливих речовин, що включає формувальну, наповнювальну, герметизуючу і етикетировочну  машини . Зручність та корисність продукту, вишуканий дизайн, порційне дозування приваблюють покупців. Продукт реалізується в оптових і роздрібних торгових точках. На адресу компанії надходять дуже схвальні відгуки щодо якості олії соняшникової рафінованої дезодорованої вимороженої марки П. 

Соняшникова олія - головне джерело жиророзчинного вітаміну Е. Це прекрасний антиоксидант, який захищає від атеросклерозу та інших серцевих захворювань. Він підтримує імунну систему, перешкоджає старінню, є необхідним для печінки. Вітамін Е впливає на функцію статевих та інших ендокринних залоз, бере участь в обміні білків і вуглеводів. Поліпшує пам'ять. Ще один важливий компонент соняшникової олії - особливі ненасичені жирні кислоти. Вони необхідні для роботи клітин печінки, судин і нервових волокон. 

Останє оновлення ( 16.07.2013 )
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 10
© 2021 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.