Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Новини
Конкурс «Полтавський Великдень» - унікальна можливість позмагатися, чия паска краща! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
25.04.2019

     За кілька днів в Україну прийде світле й величне християнське свято – Великдень, яке не лише вшановує воскресіння Ісуса Христа, а й символізує оновлення землі та природи, духовне й фізичне відродження. Це свято неможливо уявити без традиційної пасхальної випічки. Майстерність випікати пасхальний хліб здавна цінували наші пращури, в кожній родині з покоління у покоління, від господині до господині передавалися свої рецепти неповторної паски. У наш час сучасна жінка далеко не завжди має час і можливість присвятити щонайменше півдня вибагливій здобі. Тож ці клопоти поступово взяли на себе професіонали, яких об’єднує та щороку збирає в себе на конкурс «Полтавський Великдень» державне підприємство «Полтавастандартметрологія». Цього року конкурс проходив дванадцятий рік поспіль!

Останє оновлення ( 25.04.2019 )
Детальніше...
 
Фахівці ДП "Полтавастандартметрологія"" підвищили кваліфікацію в управлінні проектами PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
23.04.2019

    Приємні новини! Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» підвищили кваліфікацію в управлінні проектами. Заняття вела досвідчений тренер PhD, професор Людмила Батенко.

   Вивчали все що стосується проектів: від їх створення, побудови організаційної структури, формування проектної команди, оцінки витрат і розробки бюджету, управління та реалізації до стратегії роботи з ключовими стейкхолдерами та міжнародними стандартами в проектному управлінні.

  Дякуємо за змістовні та корисні заняття та зробимо все можливе, щоб максимально застосувати отримані знання на практиці!

Останє оновлення ( 23.04.2019 )
 
Підбираємо коди ДКПП, УКНД, УКТЗЕД! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
22.04.2019
Останє оновлення ( 22.04.2019 )
 
Перевіримо чи допоможемо розробити технічні умови! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
18.04.2019
Останє оновлення ( 18.04.2019 )
 
Виготовляємо офіційні копії нормативних документів! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
17.04.2019
Останє оновлення ( 17.04.2019 )
 
Проводимо актуалізацію нормативних документів та обслуговування фондів НД! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
16.04.2019
Останє оновлення ( 16.04.2019 )
 
Впровадження НАССР у торгівлі та логістиці – вимога законодавства! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
15.04.2019

    Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані розробляти, вводити в дію та застосовувати постійно діючі процедури, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), а також забезпечувати належну підготовку осіб, які є відповідальними за ці процедури, під час виробництва та обігу харчових продуктів.

   Причому нині ця вимога вже актуальна не лише для виробників та закладів харчування, а й для суб’єктів господарювання, які займаються торгівлею харчовою продукцією та її транспортуванням. Адже оператором ринку, згідно визначення, наведеного у вищезгаданому Законі, також вважається суб’єкт господарювання, в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється реалізація та/або обіг харчових продуктів.


Останє оновлення ( 15.04.2019 )
Детальніше...
 
Проводимо випробування продукції на вміст меламіну! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
12.04.2019
 
Запрошуємо провести випробування ламп та світильників! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
10.04.2019
 
ДП "Полтавастандартметрологія" відвідав заступник Міністра Мінекономрозвитку і торгівлі України PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
09.04.2019

 

     8 квітня 2019 року на Полтавщині з робочим візитом побував заступник Міністра екномічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук. Він провів зустріч з керівництвом області та відвідав ДП «Полтавастандартметрологія». Михайло Тітарчук ознайомився з роботою підприємства, побував в науково-дослідних випробувальних центрах харчової продукції та електричних ламп і технологічного обладнання, які діють на його базі.

    Спільно з генеральним директором ДП «Полтавастандартметрологія» Андрієм Горбанем Михайло Тітарчук обговорив ряд питань, які стосуються роботи підприємства в контексті показників розвитку області, дав свої рекомендації відносно шляхів оновлення матеріально технічної бази сучасним обладнанням.

     Дякуємо за конструктив, підтримку та професійний підхід до справи!

 

Останє оновлення ( 09.04.2019 )
 
Запрошуємо провести випробування води! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
08.04.2019
Останє оновлення ( 08.04.2019 )
 
Перелік ТУ, які було вилучено з фонду в березні PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
03.04.2019

   Ознайомтесь з переліком  технічних умов, вилучених з фонду нормативних документів у березні (ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 03.04.2019 )
 
Скористайтеся новими надходженнями до нашого фонду нормативних документів! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
03.04.2019
Останє оновлення ( 03.04.2019 )
 
Усі готелі обов’язково повинні мати свідоцтво про встановлення категорії! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
02.04.2019
   Відповідно до частини 5 статті 19 Закону України «Про туризм» усі готелі, які діють на території України, мають право надавати послуги з тимчасового розміщення (проживання) лише за наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії. За невиконання цієї вимоги передбачено адміністративну або майнову відповідальність відповідно до статтей 30,33 Закону України «Про туризм», Закону України «Про захист прав споживачів» та інших нормативно-правових актів.
Останє оновлення ( 02.04.2019 )
Детальніше...
 
Орган з сертифікації систем менеджменту ДП "Полтавастандартметрологія" розширив сферу акредитації PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
28.03.2019

    Орган з сертифікації систем менеджменту ДП «Полтавастандартметрологія» підтвердив свої повноваження та розширив сферу акредитації, про що свідчить атестат, виданий Національним агентством з акредитації України (ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 28.03.2019 )
 
Фахівці ДП "Полтавастандартметрологія" провели семінар по НАССР PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
27.03.2019
    27-28 березня на базі ДП «Полтавастандартметрологія» проходить дводенний семінар-тренінг за темою: «Принципи НАССР та їх практична реалізація. ISO 22000:2018. Основні зміни та поліпшення». У ньому взяли участь представники харчових підприємств Полтавщини.
Останє оновлення ( 27.03.2019 )
Детальніше...
 
Скасовуються нормативні документи на косметичні засоби PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
21.03.2019

   Увага! У червні скасовується ряд нормативних документів на арматуру та косметичні засоби (ДЕТАЛЬНІШЕ)

Останє оновлення ( 21.03.2019 )
 
Ми щасливі працювати для вас! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
18.03.2019

   В ДП «Полтавастандартметрологія» успішно закінчилися навчання з маркетингу. Усі слухачі залишилися задоволені, адже почерпнули для себе багато нового та потрібного. Тож відтепер наше підприємство ще відкритіше до усіх потенційних клієнтів, ми завжди раді бути корисними вам і готові до взаємовигідної співпраці!

Останє оновлення ( 18.03.2019 )
 
Запроваджено новий стандарт систем менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці ISO 45001! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
12.03.2019

   Нещодавно фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» пройшли навчання в центрі підготовки персоналу Української асоціації досконалості та якості за програмою курсу «Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці» (OHSAS 18001:2007/ISO 45001:2018).

   За результатами навчання успішно складено іспит та отримано кваліфікацію на відповідність новій версії стандарту ISO: «Аудитор систем менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці» (OHSAS 18001:2007/ISO 45001:2018).

 Тож якщо ви плануєте вдосконалити та сертифікувати діючі на підприємстві системи управління гігієною і безпекою праці у відповідності до міжнародних стандартів охорони здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018 або хочете підготувати внутрішніх аудиторів згідно з ISO 19011:2018 та ISO 45001:2018, звертайтеся до нас!

Детальніше...
 
Проводимо випробування продукції на вміст меламіну! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
10.03.2019
  Науково-дослідний випробувальний центр харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія» проводить визначення вмісту меламіну (токсичної речовини, яка здатна викликати цілий ряд серйозних захворювань) в продуктах (в тому числі в дитячому харчуванні, молоці, сухому молоці, молочних продуктах, яйцях, ковбасах, снеках, пластівцях, креветках,цукерках, борошняних виробах тощо), а також в кормах для тварин і птиці та шротах.
Останє оновлення ( 03.04.2019 )
Детальніше...
 
Скористайтеся новими надходженнями до нашого фонду нормативних документів! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
01.03.2019
Останє оновлення ( 03.04.2019 )
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 25 з 1436
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.