Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова 
Головна
Новини
В Україні почали діяти вимоги до матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
24.04.2018

    20 квітня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва терруарних вин і натуральних медових напоїв» (ЗАВАНТАЖИТИ). Документом встановлено вимоги до матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції.

Останє оновлення ( 24.04.2018 )
Детальніше...
 
В Україні планують удосконалити сертифікацію і маркування органічної продукції PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
23.04.2018

       19 квітня 2018 року ВР прийняла за основу законопроект № 5448-д «Про основні засади і вимоги до органічного виробництва, обороту і маркування органічної продукції» (ЗАВАНТАЖИТИ). Документом пропонується регламентувати вимоги до виробництва, маркування та обігу органічної продукції, встановити основні принципи здійснення процедури сертифікації органічного виробництва з деталізацією по галузях (органічного рослинництва, тваринництва, вирощування грибів, аквакультури, виробництва кормів, харчових продуктів, морських водоростей).

Останє оновлення ( 23.04.2018 )
Детальніше...
 
З червня набудуть чинності зміни до правил визначення вартості будівельних робіт PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
18.04.2018

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 16 квітня 2018 р. №102 "Про прийняття змін до національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 
Оновлено стандарт ISO на безпеку іграшок PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
18.04.2018
    Міжнародна організація із стандартизації (ISO) опублікувала переглянутий варіант стандарту на безпеку іграшок – ISO 8124-1:2018 "Безпека іграшок - Частина 1: Аспекти безпеки, пов'язані з механічними і фізичними властивостями". Оновлений документ заснований на існуючих стандартах Європейського союзу (EN 71-1 "Безпека іграшок - Частина 1: Механічні і фізичні властивості") і Сполучених Штатів Америки (ASTM F963 "Стандартні технічні умови в частині захисту споживачів стосовно забезпечення безпеки іграшок").
Останє оновлення ( 18.04.2018 )
Детальніше...
 
З 1 квітня набуде чинності зміна до ДСТУ на кульові млини PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
18.04.2018
   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 16 квітня 2018 р. № 103 "Про відновлення дії в Україні нормативного документа з 17 квітня 2018 року" (ЗАВАНТАЖИТИ)
 
З 1 січня набуває чинності ДСТУ щодо вимог до пожежно-рятувальних чатин PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
16.04.2018
   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 12 квітня 2018 р. №98 "Про прийняття національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)
Останє оновлення ( 16.04.2018 )
 
Набув чинності закон про державний контроль за харчовими продуктами PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
13.04.2018

      4 квітня набув чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»(ЗАВАНТАЖИТИ) (за винятком деяких положень, які набувають чинності через три роки). Для організації та здійснення державного нагляду, у тому числі на державному кордоні України, буде створений компетентний орган у сфері державного нагляду, до сфери діяльності якого належатиме: організація та здійснення державного контролю, розробка планів державного контролю, здійснення державного контролю за впровадженням постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР, тощо.

 
Скористайтеся новими надходженнями до фонду нормативних документів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
10.04.2018

   Пропонуємо скористатися новими надходженнями до фонду нормативних документів ДП "Полтавастандартметрологія"! (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

 
До уваги власників технічних умов! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
10.04.2018

   До уваги власників технічних умов! Ознайомтеся з переліком ТУ, вилучених з фонду у березні (ЗАВАНТАЖИТИ) .

Останє оновлення ( 10.04.2018 )
 
ДП "Полтавастандартметрологія" отримало сертифікат члена добровільної системи УкрСЕПРО PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
09.04.2018

   Державне підприємство «Полтавастандартметрологія» отримало сертифікат члена добровільної системи УкрСЕПРО (ЗАВАНТАЖИТИ) . Зокрема, було оцінено та засвідчено відповідність органу з оцінки відповідності ДП «Полтавастандартметрологія» вимогам, які встановлені до органів з сертифікації в Добровільній системі УкрСЕПРО.  Отже відтепер підприємство має право проводити роботи з сертифікації продукції, робіт, послуг, систем управління та атестації виробництв у Добровільній системі УкрСЕПРО в межах акредитації. Органу з сертифікації ДП «Полтавастандартметрологія» присвоєно обліковий номер 035.

Останє оновлення ( 18.04.2018 )
 
Пропонуємо відеоматеріал про послуги у сфері стандартизації PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
06.04.2018

  

Пропонуємо переглянути відеоматеріал про послуги, які надає відділ стандартизації та наукової інформації ДП «Полтавастандартметрологія»(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 18.04.2018 )
 
Призначено нового керівника ДП "Полтавастандартметрологія" PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
06.04.2018

    Відповідно до Наказу Мінекономрозвитку № 41 від 28 03.2018 року з 02.04.2018 року виконуючим обовязки генерального директора ДП «Полтавастандартметрологія» призначено Горбаня Андрія Володимировича.

Останє оновлення ( 18.04.2018 )
 
Конкурс «Полтавський Великдень» - унікальна можливість позмагатися, чия паска краща! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
04.04.2018
         За кілька днів в Україну прийде світле й величне християнське свято – Великдень, яке не лише вшановує воскресіння Ісуса Христа, а й символізує оновлення землі та природи, духовне й фізичне відродження. Це свято неможливо уявити без традиційної пасхальної випічки. Майстерність випікати пасхальний хліб здавна цінували наші пращури, в кожній родині з покоління у покоління, від господині до господині передавалися свої рецепти неповторної паски.

         У наш час сучасна жінка далеко не завжди має час і можливість присвятити щонайменше півдня вибагливій здобі. Тож ці клопоти поступово взяли на себе професіонали, яких обєднує та щороку збирає в себе на конкурс «Полтавський Великдень» державне підприємство «Полтавастандартметрологія». Цього року конкурс проходив одинадцятий рік поспіль!

 (ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ)

 


 

     

Останє оновлення ( 05.04.2018 )
Детальніше...
 
Поновлено чинність деяких ГОСТів, а з 15 червня набудуть чинності стандарти на дорожній транспорт PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
28.03.2018

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 22 березня 2018 р. № 82 "Про відновлення дії в Україні нормативних документів з 23 березня 2018 року до 01 січня 2019 року"(ЗАВАНТАЖИТИ)

   Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 22 березня 2018 р. № 81 "Про прийняття та скасування національних нормативних документів"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 14 березня 2018 р. № 77 "Про відновлення дії в Україні нормативних документів з 15 березня 2018 року до 01 січня 2019 року"(ЗАВАНТАЖИТИ)
 
Працівників шкільних їдалень навчали принципам управління безпечністю харчових продуктів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
19.03.2018

     З 14 по 16 березня на базі ДП «Полтавастандартметрологія» проходив семінар на тему: «Основи принципів НАССР (управління безпечністю харчових продуктів). Стандарт ISO 22000. Вимоги чинного законодавства до закладів харчування». У ньому взяли участь близько ста працівників закладів, які забезпечують харчуванням учнів Полтавських шкіл. Серед них кухарі, кондитери та завідуючі виробництвом. 

Останє оновлення ( 19.03.2018 )
Детальніше...
 
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» взяли участь круглому столі до Дня захисту прав споживачів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
16.03.2018

       15 березня в Полтавському університеті економіки і торгівлі пройшов вже традиційний круглий стіл присвячений Всесвітньому дню захисту прав споживачів. Цьогоріч його девіз «Зробимо цифрові ринки справедливими і чесними».

Останє оновлення ( 16.03.2018 )
Детальніше...
 
15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
15.03.2018

    15 березня світова спільнота традиційно відзначає Всесвітній день споживачів. Цьогоріч його гасло: «Зробимо цифрові ринки справедливими і чесними». Цей девіз обрано не випадково, адже останнім часом поява культури оплати послуг і товарів онлайн стала невідємною частиною нашого життя. Торгівля через мобільний звязок та мережу Інтернет невпинно зростає і вона теж має бути цивілізованою, а права споживачів мають неухильно дотримуватися. При цьому особливу увагу слід приділяти праву споживачів на отримання чіткої і достовірної інформації, щоб вони могли приймати обдумані рішення щодо купівлі тих чи інших товарів чи використання інтернет-ресурсів. Споживачам має бути зрозуміло, хто саме повинен відповідати по кожному ланцюгу постачання товарів і в подальшому впродовж всього терміну його використання. 

     Довіра і безпека споживачів– запорука успіху цифрової економіки.

 

Останє оновлення ( 15.03.2018 )
 
В Україні створено технічний комітет стандартизації по НАССР PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
14.03.2018

    В Україні створено новий технічний комітет стандартизації «Системи управління безпечністю харчових продуктів» - ТК 191. Здійснювати функції секретаріату новоствореного ТК уповноважений ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ». Сфера діяльності ТК 191 - стандартизація у сфері систем управління безпечністю харчових продуктів.

   Наказ ДП «УкрНДНЦ» від 26 лютого 2018 р. № 62 «Про створення технічного комітету стандартизації «Системи управління безпечністю харчових продуктів»(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 14.03.2018 )
Детальніше...
 
Останні рішення про прийняття нормативних документів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
14.03.2018

    Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 6 березня 2018 р. №73 "Про прийняття національних нормативних документів, зміни до національного нормативного документа"(ЗАВАНТАЖИТИ)

 
До уваги власників ТУ! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
12.03.2018

     До уваги власників ТУ! Пропонуємо ознайомитися з переліком технічних умов, вилучених з бази даних у лютому 2018 року.(ЗАВАНТАЖИТИ)

Останє оновлення ( 12.03.2018 )
 
Скористайтеся новими надходженнями до нашого фонду нормативних документів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
06.03.2018

    Скористайтеся новими надходженнями до фонду нормативних документів ДП «Полтавастандартметрологія»у лютому (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Останє оновлення ( 06.03.2018 )
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 25 з 1297
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.