Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна arrow Конкурси arrow Переможці та фіналісти регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України" у 2015 році
Переможці та фіналісти регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України" у 2015 році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
31.08.2015

 Результати регіонального етапу Всеукраїнcького конкурсу «100 кращих товарів України» у 2015 році 

    Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2015 році, який проводиться під патронатом Президента України. На Полтавщині, зважаючи на непросту ситуацію в державі, цьогоріч у ньому взяли участь 5 підприємств, які представили на суд компетентного журі 6 видів продукції.

    На засіданні регіональної конкурсної комісії, визначили переможця, який і представлять нашу область на загальнодержавному рівні.

 

                                                                                   ПЕРЕМОЖЕЦЬ:

 

Публічне акціонерне товариство «Хорольський механічний завод» (ПАТ «ХМЗ») - одне з провідних підприємств галузі сільськогосподарського машинобудування України, що займається розробленням та виготовленням прогресивного технологічного обладнання для зернопереробного, борошномельного та комбікормового виробництва.

Продукція підприємства користується стабільним попитом, як на національному, так і на міжнародних ринках. Система управління якістю ПАТ «ХМЗ» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

 

 Конкурсна продукція - сепаратор зерноочищувальний БСХ-200. Сепаратор зерноочищувальний БСХ-200 не має вітчизняних аналогів і  відповідає кращим зарубіжним зразкам технологічного обладнання для очищування зерна. Зручність і безпечність в обслуговуванні сепаратора, оптимальна технічна  продуктивність, доступна ціна, схвальні відгуки споживачів - сприяють стабільному попиту на сепаратори БСХ-200 на протязі тривалого періоду як в Україні, так і за її межами.  Відповідність сепараторів БСХ-200 вимогам безпеки підтверджена в Україні, у країнах Митного союзу: Росії, Білорусії і Казахстані  та країнах Прибалтики: Латвії і Литві.

 

 

                                                                                   ФІНАЛІСТИ:

 

    1. НВП «Фероліт». Основним напрямком діяльності НВП «Фероліт» є виробництво молольних тіл різних типорозмірів. Головні споживачі продукції НВП «Фероліт» – гірничо-збагачувальні комбінати та підприємства будівельної та інших галузей як України, так і країн СНД. НВП «Фероліт» сертифіковано на відповідність вимогам міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001-2009; ДСТУ ISO 14001-2006; ДСТУ OHSAS 22000-2010.

 

     Конкурсна продукція - тіла молольні. Молольні тіла являють собою еліпсоїди, кулі та тетраедри виливкою з чавуну в металеві форми (кокілі) на ливарних машинах конвеєрного і карусельного типу. Лита молольна продукція з відбіленого чавуну призначена для подрібнення різних видів сировини (руди, вугілля тощо) і матеріалів в млинах барабанного типу. Еліпсоїди чавунні, вироблені на НВП «Фероліт», задовольняють поставлені вимоги, пред'явлені до молольних тіл:

- ударостійкість під дією циклічних динамічних навантажень;

                 -  висока зносостійкість по всьому об'єму;

- здатність тривалий час зберігати форму і співвідношення розмірів.

Якісні молольні тіла безпечні для здоров’я населення та навколишнього середовища.

 

 

 

2. Готельний комплекс "Алмаз". Уведений в експлуатацію в 2003 році, уже завоював повагу багатьох клієнтів за дійсно високий рівень сервісу, згідно сертифікату (ЗАВАНТАЖИТИ) відповідності на надання послуг з присвоєнням категорії одна зірка.

 

 Адміністрація і обслуговуючий персонал готелю турбуються про зручний та комфортний відпочинок клієнтів. Номери оснащені кондиціонерами, кабельним телебаченням, холодильником, постійна наявність гарячої та холодної води, безкоштовний доступ до Wi-Fi зони на території та в номерах. Маючи категорію «однієї зірки» готель пропонує дійсно високий рівень сервісу. До Ваших послуг:

48 комфортабельних номерів для розташування 111 осіб, поділених на різні категорії.

Додаткові послуги:

- Послуги туристичної агенції «Алмаз-Тур» (екскурсійне обслуговування по місту та області) за тарифами туристичної агенції.

- Комплексі сніданки в приватній пивоварні «Beer – House» за цінами меню, різноманітність кухні в піцерії "Пріма Піца"

- Оренда конференц-зали ( на 35 чоловік ) – 80,00 грн за одну годину.

- Послуги салону краси «Дун – Фан» за прейскурантом.

 

   3.  ТОВ КП «Горизонт». Одне з провідних підприємств області, яке займається видобуванням та розливом води.  Підприємство добре знають, як на теренах області, так і далеко за її межами.

 

    Конкурсна продукція - мінеральна природна лікувально-столова вода «Гоголівська».  Розливається в екологічно чистому регіоні України, в Полтавській області, смт.Шишаки, Бутова Гора,1. Відкрив цілюще джерело в 1905 році відомий учений –медик В.І. Яковенко. Артезіанська свердловина №1 пробурена глибиною 145 метрів в 1936 р. Названа вода на честь нашого великого земляка М.В. Гоголя. За своїм хімічним складом мінеральна вода «Гоголівська» - гідрокарбонатна-хлоридна натрієва. На основі фізико-хімічних досліджень, проведених спеціалістами Одеського НДІК та МР визначено, що лікувально-столова вода «Гоголівська» може використовуватись, не систематично, як столовий напій, і для лікування у поза курортних умовах. Вона рекомендована при таких захворюваннях, як хронічний неатрофічний гастрит зі збереженою кисло утворювальною функцією шлунку; хронічний атрофічний гастрит зі зниженою та збереженою кисло утворювальною функцією шлунку; хронічні коліти, що супроводжуються проносами або закрепами; синдром подразненого кишечника з діареєю, хронічні пієлонефрити у стадії нестійкої та стійкої ремісії; стани, що супроводжуються порушеннями адаптаційних реакцій; стани, що супроводжуються деякими порушеннями імунітету. Як будь-яка мінеральна вода, має «Гоголівська» і ряд медичних протипоказань, тож аби вона принесла максимальну користь для здоровя, споживачеві необхідно уважно прочитати інформацію на споживчому маркуванні та проконсультуватися з лікарем. Завдяки невисокій мінералізації вода «Гоголівська» має чудовий смак та не спричиняє накопичення солей в організмі.Вода мінеральна «Гоголівська» - це турбота про Ваше здоровя.

 

 

 

 

Останє оновлення ( 31.08.2015 )
 
Наступна >
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.