Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Опубліковано міжнародний стандарт на заправні станції природного газу PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
26.12.2016

    В наш час у світі неухильно збільшується кількість  транспортних засобів, які використовують природний газ як пальне. Виробництвом автомобілів, що працюють на природному газі займається близько  50 великих компаній, серед яких  BMW, Honda, General Motors, Volvo. Аналіз результатів досліджень токсичності таких автомобілів показав, що зниження викиду токсичних складових знижується в 3-5 разів. Також чітко намітилася тенденція до використання природного газу на автотранспорті у вигляді зрідженого природного газу (ЗПГ). Питання проектування, будівництва, експлуатації, технічного обслуговування, огляду станцій для заправки зрідженого природного газу розглядаються у новому стандарті Міжнародної організації з стандартизації (ISO) ISO 16924:2016 «Заправні станції природного газу. Заправні станції зрідженого природного газу (ЗПГ) для заправки транспортних засобів». Крім того, документ визначає вимоги до безпеки та контролю. Цей документ застосовується до заправних станцій, які працюють зі зрідженим природним газом, що відповідає вимогам стандарту ISO 13686 «Газ природний. Визначення якості». Дія стандарту розповсюджується на заправні станції з приватним та загальним доступом, з дозованим/не дозованим розподіленням, з стаціонарним/мобільним сховищем газу, а також на пересувні, мобільні, багатофункціональні запрані станції.

 
Останє оновлення ( 26.12.2016 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
УВАГА! ПЛАН ЗАХОДІВ НА І ПІВРІЧЧЯ
 
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.