Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
До уваги виробників! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
31.01.2017

      Якщо Ви плануєте підкорити європейський ринок, Вам необхідно звернутися до науково-дослідного Випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія», який має технічну можливість проводити випробування продукції за показниками, які цікавлять європейських споживачів.

      Як відомо, Європейський Союз (ЄС) – це найбільший у світі спільний ринок, який об'єднує 27 країн та майже 500 мільйонів споживачів. Для постачання продукції в країни ЄС українські підприємства харчової промисловості та продовольчої сировини повинні провести підготовчі роботи, що включають проведення випробувань вітчизняної продукції на відповідність європейським вимогам у акредитованих випробувальних центрах та лабораторіях, які мають визнання на міжнародному рівні.

  Науково-дослідний випробувальний центр випробувань харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія» акредитований Національним агенством з акредитації України відповідно до вимог стандарту ДСТУ ІSO/ІЕС 17025:2006. Свою компетентність Центр підтверджує отриманням позитивних результатів випробувань у міжнародних раундах професійного тестування.

       Центр проводить випробування питної води за більш ніж 50 показниками, як це передбачено вимогами ДержСанПіну.

       Також центр проводить випробування харчових продуктів на відповідність вимогам:

        -  Регламенту Комісії Європейського Союзу №2073/2005 від 15 листопада 2005 року «Мікробіологічні показники харчових продуктів»;

        - Регламенту Комісії Європейського Союзу №1881/2006 від 19 грудня 2006 року щодо допустимих рівнів забруднювачів в харчових продуктах (крім діоксинів та меламіну).

         Відповідно до норм європейського законодавства Центр проводить: визначення понад 900 забруднюючих компонентів, пестицидів та їх метаболітів, у тому числі:

       - визначення вмісту поліароматичних вуглеводнів;

       - визначення трансізомерів жирних кислот;

       - визначення вмісту холестерину, рослинних стеринів насичених і ненасичених жирних кислот в харчових жирах та оліях;

       - визначення вмісту мікотоксинів, у т.ч. афлатоксинів В1, В2, G1, G2 та їх суми, афлатоксину М1, охратоксину А, зеараленону, Т-2-токсину, дезоксівалінолу та патуліну ;

     - визначення вмісту глютену та інших алергенів;

     - визначення вмісту еквівалентів какао-масла у чорному та молочному шоколаді;

     - визначення поживної (харчової) цінності та калорійності (енергетичної цінності);

     - визначення фізико-хімічних показників;

     - визначення радіологічного забруднення (вміст цезію-137, стронцію- 90).

    Серед іншого, тут досліджують харчову продукцію за мікробіологічними показниками III та ІV групи патогенності в тому числі Listeria Monocytogenes, визначають залишкову кількість антибіотиків у харчових продуктах, вміст вологи в лікарській рослинній сировині, токсичних мікродомішок у горілках, зерні та іншій продукції тощо.

     Завдяки доукомплектуванню високоефективного рідинного хроматографа, освоєно методики по визначенню харчових добавок синтетичного походження: консервантів, підсолоджувачів, барвників, підсилювача смаку глютамату натрія.

     Визначають тут і цілий ряд амінокислот, як таких, що використовуються при виробництві дитячого харчування (таурин), так і притаманних збалансованим комбікормам.

     З цією метою центр використовує сучасні методи: (газорідинної хроматографії, атомно-абсорбційної спектрофотометрії, спектрофотометричний, вольт амперметричний, спектрометричний сцинтиляційний).

  

      Тож запрошуємо Вас скористатися послугами нашого Випробувального центру, де на Вас завжди чекають компетентні та кваліфіковані фахівці. За довідками звертатися за тел. (0532) 602-708.

Останє оновлення ( 31.01.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.