Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Мистецтво управління персоналом готелю та ресторану PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
28.01.2009
Зараз, коли Полтавщина готується до відзначення 300-річчя Полтавської битви (яка, нагадаємо, відбулася 27 червня 1709 року) та проведення фінального туру чемпіонату Європи з футболу (що має відбутися в Україні у 2012 році), питання якості готельних послуг постало особливо гостро. 
Саме за комфортабельністю наших готелів та за рівнем послуг, які там надаються, буде складено перше враження про весь Полтавський край. Адже рівень сфери послуг (поряд із промисловим виробництвом та сільським господарством) служить одним із основних показників економічного розвитку краю. І особливе місце у сфері послуг займає саме туристична інфраструктура, невід’ємною складовою якої є готельний бізнес. 
Допомогти у створенні позитивного іміджу закладам тимчасового розміщення можуть у Державному підприємстві «Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації». ДП «Полтавастандартметрологія» призначено Держспоживстандартом України, як орган сертифікації продукції та послуг, що здійснює діяльність в системі УкрСЕПРО (свідоцтво UA.P.035). Наші фахівці надають інформацію стосовно організації діяльності підприємств готельного та ресторанного господарств, кваліфіковану допомогу на всіх етапах підготовки до сертифікації засобів розміщення та закладів ресторанного господарства.
Окрім цього, з 2009-го року на базі ДП «Полтавастандартметрологія» починає роботу школа-тренінг «Мистецтво управління персоналом готелю та ресторану».
Ми пропонуємо сучасну і практичну програму навчання для персоналу готелю та ресторану. Серед завдань, які ставить перед собою школа-тренінг комплексна підготовка персоналу різних рівнів; вивчення та можливість впровадження міжнародних стандартів; вивчення стратегії та тактики залучення і утримання клієнтів; розвиток основних та додаткових послуг; освоєння стандартів професійного спілкування з гостями; розроблення та впровадження посадових інструкцій для працівників готелю та ресторану; розроблення та впровадження внутрішніх стандартів управління готелем та рестораном; сертифікація засобів розміщення та присвоєння категорії; сертифікація закладів громадського харчування та присвоєння класу тощо. 
Заняття школи-тренінгу розраховані на адміністраторів служби прийому та розміщення, агентів з бронювання, покоївок, чергових на поверхах. Тож, до програм увійшли такі теми як: складові першокласного сервісу; професійні стандарти в діяльності співробітників готелю; телефонний етикет – стандарти професійного телефонного спілкування; робота зі скаргами, претензіями та рекламаціями; підготовка номерів і обслуговування в номерах та інші.
Якщо Вас зацікавила дана інформація, звертайтеся за телефоном у Полтаві: (05322) 72363.


 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.