Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Фахівці ДП "Полтавастандартметрологія" провели семінар, присвячений діяльності лабораторій PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
28.04.2017

    27 квітня на базі ДП «Полтавастандартметрологія» пройшов семінар на тему: «Вимоги до організації діяльності лабораторії. Зовнішній та внутрішній контроль якості проведення випробувань». У ньому взяли участь близько 30 представників з різних підприємств нашої області.

        На семінарі йшлося про підтвердження технічної компетенції лабораторій в умовах дії новітнього законодавства України щодо метрології; про сучасний стан національної системи стандартизації; основні засади, процедури розроблення, прийняття та добровільне застосування національних стандартів.

       Розглянули учасники семінару й вимоги, які висуваються до акредитації випробувальних лабораторій згідно ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2006 та забезпечення якості результатів випробувань шляхом участі в міжлабораторних порівняльних випробуваннях.

       Крім того, учасникам зібрання розповіли про валідацію методик випробувань, забезпечення якості випробувань в мікробіологічній лабораторії згідно вимог ДСТУ 7218:2014, загальні настанови щодо мікробіологічних досліджень, метод імуноферментного аналізу тощо.

       По закінченню семінару всі його учасники отримали відповідні свідоцтва.

Останє оновлення ( 28.04.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.