Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
З'явився новий міжнародний стандарт щодо теплових характеристик вікон та дверей PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
22.05.2017

 Новий стандарт ISO 19467:2017 «Теплові характеристики вікон і дверей. Визначення коефіцієнта сонячного теплонадходження за допомогою сонячного імітатора» визначає метод вимірювання коефіцієнта сонячного теплонадходження вікон і дверей.

Стандарт поширюється на вікна та двері:

·                                 різного типу скління:скло або пластик, одношарове або багатошарове скління, з/ або без покриття з низькою випромінювальною здатністю, і з простором між шарами, заповненими повітрям або іншими газами;

·                                 з непрозорими панелями;

·                    з різними типами рам: дерево, пластик, метал з/або без теплового бар'єру або будь-яка комбінація матеріалів;

·                                 з різними типами затінення: штора, жалюзі, плівка тощо;

·                              з різними типами активних систем, що використовують сонячну енергію для розподілу віконних прорізів по фасаду будівлі (інтегровані в структуру комунального обслуговування будівель фотоелектрична система (BIPV) або сонячні теплові колектори (BIST));

Стандарт ISO 19467:2017 «Теплові характеристики вікон і дверей. Визначення коефіцієнта сонячного теплонадходження за допомогою сонячного імітатора» розроблений технічним комітетом ISO TК 163 «Теплові характеристики та використання енергії в побутовому середовищі».

Останє оновлення ( 22.05.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.