Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Фахівці ДП«Полтавастандартметрологія» підвищили кваліфікацію з питань впровадження систем управління PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
08.06.2017

    Фахівці органу сертифікації ДП «Полтавастандартметрологія» йдуть в ногу з часом, постійно підвищуючи свій професійний рівень. Так днями фахівець відділу систем управління менеджментом Олена Безгодько повернулася з тренінгу «Безпека і якість харчових продуктів та перспективи виходу української продукції на Європейський ринок». Захід проводився науково-методичним центром інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «АГРООСВІТА» Міністерства освіти і науки України на базі Української лабораторії якості і безпеки продукції агропромислового комплексу, що на Київщині.

   Тренінг проходив за участі представників департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби України, провідних науковців за відповідними напрямками. Загалом у тренінгу взяли участь більше 60 осіб з різних куточків нашої держави.

    На тренінгу було розглянуто такі питання, як «Системи управління безпечністю та якістю харчових продуктів відповідно до національного законодавства та міжнародних вимог» та «Міжнародні вимоги до випробувальних лабораторій та офіційні методи (ISO, EN, IDF, GAFTA, ISTA, СIPAC, OIAV, AOAC тощо) визначення безпечності та якості харчових продуктів і кормів».

   Учасники тренінгу мали можливість ознайомитися з міжнародними вимогами до випробувальних лабораторій та офіційними методами щодо визначення безпечності та якості харчових продуктів і кормів. Вони взяли участь у тематичних майстер-класах по визначенню ксенобіотиків, пестицидів, мікотоксинів та генетично-модифікованих організмів у сировині, продуктах та кормах, виявленню фальсифікації молочного жиру немолочним, оцінюванню продуктів бджільництва.

       Знання та практичні навички, отримані під час навчання, будуть використані не лише в роботах відділу, пов’язаних із впровадженням на підприємствах систем управління безпечністю харчових продуктів, а й на семінарах та тренінгах, які періодично проводить ДП «Полтавастандартметрологія».

   Найближчий такий семінар для представників підприємств різних галузей Полтавщини «Впровадження/перехід до сучасних систем якості за ДСТУ ISO 9001:2015» відбудеться 15 червня. Тож сподіваємося, що виробники та надавачі послуг зможуть почерпнути для себе багато корисної та цікавої інформації.

Останє оновлення ( 20.06.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.