Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Цікавтеся, чи сертифіковані будівельні матеріали Вам пропонують PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
03.07.2017
      Як обрати віконні профілі, щоб вони не вийшли з ладу через рік-два. На всі віконні профілі, які реалізовуються в Україні, мають бути сертифікати відповідності, які свідчать про те, що вони «з честю» пройшли усі необхідні випробування.

Віконні профілі повинні бути перш за все якісними, а вже матеріал, з якого їх виготовлено – справа смаку. Так, перевірені століттями вікна з дерева, по-праву вважаються екологічно чистими. Після обробки хорошими антисептиками та фарбами деревина продовжує «дихати», проте, вона вимагає постійного догляду, без якого неодмінно почне псуватися. Дереву властиво реагувати на зміну температури та вологості, воно швидко розсихається під дією сонячних променів, може змінювати форму, колір. Та й коштують якісні дерев’яні вікна значно дорожче від пластикових.

 Перевага останніх в тому, що без особливих зусиль з боку споживача, вони служитимуть йому від 20 до 50 років, зберігаючи при цьому бездоганний зовнішній вигляд. Пластикові вікна надійно захищають від холоду та шуму, не пропускають вологу. Щоправда, таке приміщення треба частіше провітрювати.

При виборі віконного профілю має значення країна виробник, кількість камер, ізоляційні характеристики, чим більше у середині профілю відсіків заповнених повітрям, тим він «тепліший». Славу найкращих профілів заслужили німецькі, а ось турецькі - здебільшого розраховані на теплий клімат цієї країни й дуже часто не відповідають вимогам наших стандартів за товщиною стінок.

Велику роль для теплоізоляції відіграє ущільнювач, адже саме він забезпечує герметичність конструкції. Вікно повинно мати як мінімум дві герметичні прокладки, встановлені по всьому периметру.

Також варто пам’ятати, що навіть найкраще вікно може «підвести», якщо буде порушено технологію його монтажу.

З приводу сертифікації віконних профілів звертатися за телефоном у Полтаві (05322) 2-48-56.

 

Останє оновлення ( 03.07.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.