Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Новий стандарт ISO на відеодетектори загорянь PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
24.07.2017

     Раннє виявлення вогню і диму необхідне для порятунку життів і майна, а також збереження навколишнього середовища. Використання сучасних датчиків на базі передових технологій в місцях, що характеризуються високим ризиком загорянь (тунелі, об'єкти нафтогазової інфраструктури, громадські будівлі або складські приміщення), дозволяє швидко реагувати на подібні надзвичайні ситуації. Такі датчики охоплює нова технічна специфікація ISO.

  Документ, що стосується відеодетектора загорянь, допомагає забезпечити максимальну ефективність і надійність такого устаткування. Технологія, що лежить в основі цих пристроїв, дозволяє виявляти формування пожежі або полум'я, ідентифікуючи і аналізуючи перші ознаки задимлень. Завдяки механізмам аналізу руху диму користувачі датчиків, працюючи віддалено, можуть вживати відповідних заходів на ранній стадії: активувати протипожежні системи і включати звукову сигналізацію для оповіщення людей у ​​будівлі.

    Саме такі пристрої описані в тексті нового стандарту ISO/ТС 7240-29:2017 "Системи виявлення пожежі і пожежна сигналізація. Частина 29: відеодетектори загорянь". Стандарт визначає вимоги, методи випробувань і критерії оцінки ефективності таких пристроїв, що працюють у видимому спектрі і використовуються в складі більш комплексних систем виявлення пожежі та сигналізації всередині будівель і/або навколо них.

   Автори стандарту відзначають, що описані в ньому пристрої вже зараз активно використовуються для виявлення пожеж на промислових об'єктах з сучасними автоматизованими виробничими потужностями, запобігаючи втрату цінного обладнання і зупинку технологічних процесів, що призводить до серйозної втрати виручки. Крім інженерів промислових об'єктів, цільова аудиторія документа ISO/ТС 7240-29:2017 також включає проектувальників і будівельників об'єктів нерухомості самих різних типів: від житла до магазинів.

   Документ також буде корисний страховим компаніям, які раніше не вирішувалися враховувати відеодетектори загорянь при проведенні аналізу ризиків через відсутність всеосяжного міжнародного стандарту, що охоплює подібні пристрої.
Останє оновлення ( 24.07.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.