Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна arrow Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Опублікована настанова CEN щодо мінімізації впливу хімічних речовин PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
13.09.2017

   У липні 2017 року була опублікована настанова CEN, яка допоможе мінімізувати вплив хімічних речовин, що знаходяться у продуктах широкого вжитку, на здоров’я людей та довкілля.

Настанова 16 містить основи та рекомендації щодо нормативних положень стосовно хімічних речовин, які треба враховувати під час розроблення стандартів на  продукцію  широкого  вжитку. Окремий довідковий документ містить інформацію про регулятивні норми щодо хімічних речовин, а також статті, пов’язані з ними стандартами, а також  інтернет-посилання, за якими можна знайти найновішу інформацію.

Не всі автори стандартів мають досвід у галузі хімії та екологічної токсикології, але, користуючись цим посібником, вони зможуть: • зрозуміти основні принципи, які необхідно враховувати під час внесення положень щодо хімічних речовин; • розуміти регуляторний і політичний контекст; • оцінити актуальність наявних джерел інформації щодо певної групи статей; • визначити досвідчених хіміків та (екологічних) токсикологічних експертів; • долучити відповідні положення стосовно хімічних речовин у стандарти. Настанова була розроблена проектною групи, у складі якої були фахівці з Австрійських стандартів (ASI), Датських стандартів (DS), Іспанської асоціації стандартизації (UNE) та Європейської екологічної організації громадян для стандартизації (ECOS). Команда проекту співпрацювала з відповідними технічними комітетами, кількома дирекціями Європейської комісії та Європейським хімічним агентством. Настанову 16 призначено для використання тими, хто бере участь у розробленні стандартів на продукцію широкого вжитку (крім хімічних сумішей), щоб мінімізувати вплив хімічних речовин, які можуть становити ризик для здоров’я людей і довкілля.
Останє оновлення ( 18.09.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
УВАГА! ПЛАН ЗАХОДІВ НА І ПІВРІЧЧЯ
 
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.