Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Знай наших! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
21.09.2017

 З 7 по 10 вересня в селищі Коблево Миколаївської області відбулися фінальні змагання XXII Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади працівників промислової сфери та транспорту.

Вперше у змаганнях взяла участь і команда ДП «Полтавастандартметрологія». Троє сміливців вирішили пригадати навики, отримані свого часу в спортивних школах і секціях та не побоялися поборотися за перемогу з досвідченими спортсменами-аматорами, серед яких, до речі, були й колишні спортсмени-професіонали, майстри спорту та навіть екс-чемпіони України.

Отже, команду ДП «Полтавастандартметрологія» представляли Ольга Костіна (шахи), Ярослав Іваниця (настільний теніс) та Володимир Лукомський (армреслінг).

Приємно відзначити, що незважаючи на брак досвіду та серйозний рівень конкурентів, команда ДП «Полтавастандартметрологія» виступила достойно. Тож за вагомий особистий внесок в підготовку та проведення XXII Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія» Алла Миронова та голова профспілки ДП «Полтавастандартметрологія» Наталія Юрчишина отримали подяки від центральної Ради профспілки. А для полтавських спортсменів-аматорів це лише початок і, хочеться сподіватися, вони ще не раз порадують вболівальників своїми досягненнями.

                  Лист Центральної Ради профспілки (ЗАВАНТАЖИТИ)

                  (Переглянути фотогалерею)

 

 

 

Останє оновлення ( 21.09.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.