Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
В ДП «Полтавастандартметрологія» оголосили початок конкурсу PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
09.02.2009

П’ять років поспіль «говорили мовою пензля» про своє бачення якості юні художники з усієї України. 2009 рік не стане виключенням, адже Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» вже оголошена!
5-го лютого поточного року на базі ДП «Полтавастандартметрологія» відбувся семінар-ознайомлення з умовами участі у конкурсі. До участі в ньому були запрошені керівники та вчителі художніх шкіл і студій Полтави та діти старшої вікової групи (13-17 років). Загальна кількість учасників склала 25 осіб. Це переважно були вихованці Полтавської дитячої художньої школи, Полтавської Малої академії мистецтв та студії «Соняшник» (Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості).

 

У рамках семінару-ознайомлення для учасників було проведено екскурсії по випробувальним лабораторіям (Науково-дослідному випробувальному центрі харчової продукції та Науково-дослідному центрі випробувань електричних ламп та технологічного обладнання).

Щоб до малювання діти могли приступити, так би мовити «у повному озброєнні».
Під час заходу відбулося «до-нагородження» дипломами та заохочувальними призами дітей, чиї роботи взяли участь у загальнодержавному рівні конкурсу (але не були присутні на урочистостях в м. Києві), а також їх вчителів.
Після відзначення минулорічних учасників було оголошено початок регіонального етапу конкурсу-2009. Дітям детально розповіли про номінації конкурсу, вікові категорії, умови участі, вимоги до робіт, критерії оцінювання тощо. Вчителі додатково отримали витяг з Положення про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі», щоб донести цю інформацію до тих, хто не зміг взяти участь у семінарі та до дітей молодших вікових категорій. 
З цією ж метою було запрошено на захід також і представників місцевих ЗМІ. Тож діти з найвіддаленіших куточків Полтавщини також отримали інформацію про конкурс та за бажання зможуть взяти участь у ньому.
Отже, взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» можуть усі бажаючі віком від 5-ти до 17-ти років. Для цього їм необхідно надіслати свої роботи та супровідні листи за адресою: м. Полтава, вул. Генерала Духова, 16, к.23. Роботи приймаються до 18 вересня поточного року.
Вимоги до робіт наступні:
- на конкурс представляються виключно індивідуальні творі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці;
- розмір малюнка не повинен перевищувати формат А-2 (420 Х 594мм);
- на зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити (обов’язково українською мовою) номінацію, назву роботи, техніку виконання, прізвище, повне ім’я та вік автора, область, населений пункт проживання, коротку біографічну довідку з описом творчих досягнень та хобі, назву навчального закладу, контактний телефон;
- малюнки не оформлювати рамкою, паспарту, наклейками і таке інше.
Роботи будуть оцінюватися у трьох вікових категоріях: молодшій (вік учасників 5-8 років); середній (9-12 років); та старшій (13-17).
Цього року, як і у минулих визначено три номінації: 
- «Я пізнаю якісну продукцію»;
- «Ми – архітектори якісного світу»;
- «Кращий плакат на споживчу тематику».
За додатковою інформацією звертайтеся за номером: 8 (0532) 56-35-90.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останє оновлення ( 16.02.2009 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.