Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Видано новий стандарт ISO на газові балони PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
24.09.2017

       Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опубліковала новий міжнародний стандарт ISO 15996:2017 «Газові балони. Клапани залишкового тиску. Загальні вимоги та типові випробування».

     Стандарт  визначає вимоги до конструкції, типових випробувань і маркування для клапанів балонів, що містять пристрої залишкового тиску, у подальшому звані клапанами залишкового тиску.

Даний документ застосовується до наступних типів клапанів залишкового тиску:

-вентилі, призначені для установки на багаторазові транспортуються газові балони;

-основні клапани (за винятком кульових) для обв'язки балонів;

-вентилі або основні клапани з вбудованим регулятором тиску;
-клапани для барабанів і труб під тиском, через які подаються стислі або зріджені гази.

     У стандарті, якщо немає ризику двозначності, загальний термін «балон» використовується для опису балонів, барабанів під тиском, трубок і обв'язки балонів. Вимоги стандарту ISO 15996:2017 доповнюють вимоги стандарту ISO 10297 «Газові балони. Клапани циліндрів. Специфікація і типові випробування» Цей документ не застосовується до клапанів залишкового тиску для переносних вогнегасників, криогенного обладнання, газів холодоагенту низького тиску (тиск випробування в балоні менше 50 бар), розчинених газів або зрідженого нафтового газу.

Останє оновлення ( 06.10.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.