Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Пропонуємо виробникам послуги з інформаційного обслуговування! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
21.10.2017

  Звернувшись до державного підприємства «Полтавастандартметрологія» Ви завжди зможете отримати «найсвіжіші» документи у сфері стандартизації, метрології, оцінки відповідності та випробувань продукції.

     Зокрема, ми надамо інформацію щодо впровадження та чинності в Україні національних стандартів на продукцію та послуги, підберемо необхідні Вам нормативні документи (далі - НД) за будь-якими напрямками, в тому числі, такими як: землеробство, рослинництво та тваринництво, бджільництво, сільсько-господарські машини, устаткування та споруди, корми для тварин, добрива, виробництво харчових продуктів (на сировину, готову продукцію та контролювання їх якості). Виготовимо офіційні копії національних стандартів (на паперових носіях) та копії інших інформаційних матеріалів (законів України, постанов КМУ, наказів центральних органів виконавчої влади та інш.), матеріалів з міжнародної та європейської стандартизації (регламентів та директив Європейського Союзу, стандартів Кодексу Аліментаріус) у паперовому та електронному вигляді.

      За потреби проведемо звірення фонду нормативних документів Вашого підприємства з метою перевірки їх чинності та актуальності. Можемо взяти на себе постійне ведення фондів нормативних документів підприємств з повідомленням про зміни (поправки) до НД у випадку їх прийняття. Загалом у фонді ДП «Полтавастандартметрологія» налічується понад 26 тисяч найменувань нормативних документів, він постійно актуалізується та поповнюється. Лише протягом 2017 року було придбано понад 168 національних стандартів.

     Тож пропонуємо комплексне абонементно - інформаційне обслуговування підприємств на термін до 3-ох, 6-ти чи 12-ти місяців.

Останє оновлення ( 30.10.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.