Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Щоб не мати проблем, краще заздалегідь потурбуватися про технічні умови та споживче маркування PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
21.10.2017

        В усьому цивілізованому світі, саме нормативний документ, на відповідність якому виготовлено продукцію, слугує доказовою базою щодо гарантій її якості та безпечності.

     Тож одне із завдань, яке нині стоїть перед ринковим наглядом - це уважно стежити, щоб технічні умови, за якими виготовляють продукцію, відповідали усім вимогам законодавства.

     Фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія» надають методичну допомогу з розроблення технічних умов (далі ТУ) з подальшим внесенням їх до Головного фонду технічних умов України та бази даних «Технічні умови України».

        Загалом у нашому фонді налічується 799 ТУ, з яких 678 - на промислову та 121 - на харчову продукцію. Відповідно до чинного законодавства, усі технічні умови, за якими виготовляється будь-яка продукція, повинні бути актуалізовані.

        ТУ треба перевіряти регулярно, але не рідше одного разу на пять років після надання їм чинності чи останнього перевіряння, якщо не виникає потреби перевіряти раніше у разі прийняття нормативних та законодавчих актів, якими регламентовано інші вимоги, ніж ті, що встановлені в ТУ. Якщо власник технічних умов не дотримується цих вимог, ТУ буде вилучено з бази даних.

        Користуватися у своїй діяльності нормативним документом, актуальність якого непідтверджена, заборонено!

        У випадку зміни інформації про власника технічних умов (назви, форми власності, юридичної адреси та місцезнаходження, телефону, факсу, e-mail тощо) власник ТУ повинен, протягом одного місяця після того, як відбулися зміни, подати зміну до каталожної карти продукції до державного підприємства, яке перевіряло технічні умови, разом із завіреними копіями підтверджувальних документів (виписка із статуту, договір про передання виключних майнових прав власності на технічні умови тощо).

       В разі, якщо Ваші технічні умови за певних обставин були вилучені з бази даних «Технічні умови України», але Ви бажаєте виготовляти продукцію відповідно до них, пропонуємо Вам звернутися до відділу стандартизації та наукової інформації          ДП «Полтавастандартметрологія», де Вам нададуть відповідну консультацію, як поновити їх чинність та внести до бази даних.

      Крім того, фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» допоможуть правильно викласти інформацію на споживчому маркуванні продукції та грамотно оформити етикетку, розробити технологічні інструкції та внести зміни до них.

       Освоїло наше підприємство і проведення споживчої експертизи харчових продуктів, зокрема, пропонуємо визначення розрахунковим та підтвердження лабораторними методами їх харчової (поживної) цінності.

       Для отримання докладної інформації звертатись за телефоном у Полтаві             (0532) 58-43-38 та на електронні адреси: inform07@ukr.net, info22@ukr.net

Останє оновлення ( 30.10.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.