Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Союз споживачів України проводить II Всеукраїнський Конкурс «Як я захищаю свої споживчі права» PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
18.02.2009
Союз Споживачів України за підтримки Держспоживстандарту України і Київської міської державної адміністрації проводить Другий Всеукраїнський Конкурс «ЯК Я ЗАХИЩАЮ СВОЇ СПОЖИВЧІ ПРАВА».
Надішліть листа про свій досвід у справі захисту прав як споживачів, і ви отримаєте шанс бути почутими співвітчизниками! Ваша історія, безумовно, допоможе іншим споживачам більш грамотно діяти в аналогічній ситуації і тим самим швидше добитися успіху, а ваша активна громадянська позиція, поза сумнівом, стане прикладом для тих, хто не впевнений у своїх силах. Досвід першого конкурсу «Як я захищаю свої споживчі права», який проводився Союзом споживачів, показав, що Конкурс користується великою популярністю. Ми одержали сотні листів від читачів зі всіх регіонів України з історіями про те, як їм вдалося відстояти свої споживчі права при придбанні неякісних або небезпечних товарів або послуг. Адже часто споживачі не можуть відстояти свої права через відсутність елементарних юридичних знань.
15 березня 2009 року, напередодні Міжнародного дня споживачів, на урочистій церемонії будуть підведені підсумки Конкурсу і визначені переможці, які отримають призи від спонсорів. Генеральним спонсором Конкурсу виступила компанія COCA-СOLA. Головними медіа спонсорами стали Гала Радіо і програма «Економічний Вісник».
Надсилайте ваші листи з позначкою «Конкурс» за адресою: 03179, м. Київ, проспект Перемоги, 131, студія 3. «Союз Споживачів України»; або на електронну адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
Більш детальну інформацію читайте на сайтах
ВГО «Союз споживачів України» www.consumerunion.org.ua 
та Журналу «Потребитель» www.consumer.com.ua
ЗАХИСТИМО СВОЇ СПОЖИВЧІ ПРАВА РАЗОМ!

 
Прес-служба Союзу споживачів України


 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.