Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Розроблено єдину форму протоколу про порушення в сфері безпеки харчових продуктів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
17.11.2017

    Мінагрополітики розробило єдину форму протоколу про порушення законодавства у сфері безпеки та окремих показників якості харчових продуктів (ЗАВАНТАЖИТИ).

     Проект розроблений відповідно до статті 66 Закону «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, кормах, побічних продуктах тваринного походження, здоров'я і благополуччя тварин» (ЗАВАНТАЖИТИ), який набере чинностi з квiтня 2018 року.

Згідно з проектом, протокол складається у двох примірниках і містить:

 • відомості про особу, яка склала протокол;
 • відомості про оператора ринку, щодо якого складається протокол;
 • інформація про правопорушення;
 • інформація про свідків правопорушення (якщо вони є);
 • інформація про постраждалих (якщо вони є);
 • інформація про завдану шкоду;
 • пояснення особи, яка притягається до відповідальності;
 • інші відомості, необхідні для вирішення справи;
 • підпис особи, яка склала протокол;
 • підтвердження ознайомлення оператора ринку зі змістом протоколу;
 • підпис особи, яка склала протокол, що підтверджує відмову оператора ринку або уповноваженої ним особи від підписання протоколу;
 • мотиви відмови від підписання протоколу.

Передбачається, що єдина форма протоколу дозволить забезпечити належний контроль якості харчових продуктів і посилить державний контроль за дотриманням юридичними особами або фізичними особами - підприємцями, які є операторами ринку, вимог законодавства. ДП «Полтавастандартметрологія» проводить випробування за різними показниками. ДП «Полтавастандартметрологія» проводить випробування продукції за різними показниками, в тому числі показниками безпеки.

Останє оновлення ( 16.11.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.