Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
З нового року продукцію та послуги можна буде сертифікувати в добровільній системі УкрСЕПРО PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
23.11.2017

    Як відомо, Законом України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» внесено зміни до Декрету Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію» від 10.05.1993 № 46-93, згідно з якими з 1 січня 2018 року скасовується дія Декрету та припиняє свою діяльність державна система сертифікації.

    Разом з тим, як показала практика, нині серед добросовісних виробників затребувана добровільна оцінка відповідності продукції, яка не підпадає під дію технічних регламентів і законодавчо не врегульована. Зацікавлені в ній і споживачі, для яких значок сертифікації служить підтвердженням того, що товар, який вони хочуть придбати, дійсно пройшов випробування на відповідність вимогам нормативних документів та повністю відповідає інформації, зазначеній на споживчому маркуванні.  

    Тож якщо Ви дбаєте про завтрашній день свого підприємства, хочете вийти на міжнародну арену, розширити ринки збуту, не втратити довіри потенційних клієнтів і ділових партнерів та завжди мати документальне підтвердження безпечності та якості своєї продукції чи послуг, сертифікація в добровільній системі УкрСЕПРО – це те, що Вам необхідно! З усіх питань щодо добровільної сертифікації звертайтеся до ДП «Полтавастандартметрологія», тел.(0532) 2-14-26.

 

    Враховуючи те, що добровільна незалежна оцінка відповідності третьою компетентною неупередженою стороною відповідає вимогам світової спільноти та беручи до уваги наявні потреби українських виробників, а також потреби суспільства отримувати достовірну інформацію про якість та безпечність товарів і послуг, ДП «УКРМЕТРТЕСТАНДАРТ» створило Систему добровільної сертифікації УкрСЕПРО (Система УкрСЕПРО), яка увібрала у себе кращий досвід, набутий державною системою сертифікації та базується на її основних принципах і підходах до оцінки відповідності продукції, робіт і послуг.

    Система УкрСЕПРО має на меті:

    - запобігання реалізації продукції небезпечної для життя, здоров’я та майна громадян і навколишнього природного середовища;

    - створення умов для участі суб’єктів підприємницької діяльності в міжнародному економічному і науково-технічному співробітництві та міжнародній торгівлі;

    -  сприяння споживачеві в компетентному виборі продукції, робіт, послуг.

    Система УкрСЕПРО передбачає залучення до роботи в ній органів з сертифікації, які мають бездоганну репутацію, набуту під час проведення робіт в державній системі сертифікації, високу технічну компетентність, значний досвід робіт у сфері оцінки відповідності.

     Одним з таких органів з оцінки відповідності, який добре зарекомендував себе на ринку цих послуг впродовж багатьох років, є орган з оцінки відповідності ДП «Полтавастандартметрологія». ДП «Полтавастандартметрологія» має атестат акредитації, зареєстрований в Реєстрі Національного агентства з акредитації України.

Наказами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України орган з оцінки відповідності ДП «Полтавастандартметрологія» призначений вимогам:

- технічного регламенту засобів індивідуального захисту, затвердженого ПКМУ від 27.08.2008 № 761, наказ від 02.08.2013 № 890;

- технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого ПКМУ від 11.07.2013 № 515, та технічного регламенту безпеки машин, затвердженого ПКМУ від 30.01.2013 № 62, наказ від 14.05.2015 № 479 про продовження дії наказу від 03.12.2012 № 1381 у частині призначення ДП «Полтавастандартметрологія» органом з оцінки відповідності продукції;

- технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого ПКМУ від 16.12.2015 № 1077, наказ від 16.03.2017 № 401, та технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого ПКМУ від 13.01.2016 № 94, наказ від 16.03.2017 № 400.

Оцінка відповідності проводиться з метою підтвердження відповідності продукції вимогам національних стандартів, добровільне застосування яких розцінюється, як доказ відповідності вимогам технічних регламентів.

     Діяльність та структура органу з оцінки відповідності ДП «Полтавастандартметрологія» базується на відповідності вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 Оцінка відповідності. Вимоги до органів з сертифікації продукції, процесів та послуг (EN ISO/IEC 17065:2012, IDT).

 

    Тож якщо Ви дбаєте про завтрашній день свого підприємства, хочете вийти на міжнародну арену, розширити ринки збуту, не втратити довіри потенційних клієнтів і ділових партнерів та завжди мати документальне підтвердження безпечності та якості своєї продукції чи послуг, сертифікація в добровільній системі УкрСЕПРО – це те, що Вам необхідно! З усіх питань щодо добровільної сертифікації звертайтеся до ДП «Полтавастандартметрологія», тел.(0532) 2-14-26.

 

Останє оновлення ( 04.12.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.