Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Почав діяти технічний регламент енергетичного маркування телевізорів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
06.11.2017

     Технічний регламент енергетичного маркування телевізорів, затверджений постановою КМУ від 24 травня 2017 року № 359 (ЗАВАНТАЖИТИ), вступив в силу 2 грудня 2017 року. Відповідно до технічного регламенту всі телевізори в Україні повинні реалізовуватися разом з енергетичними етикетками європейського зразка, які містять інформацію про клас енергетичної ефективності. Постачальник повинен надати разом з телевізором вітчизняного та іноземного виробництва друковану енергетичну етикетку та мікрофішу. Кожен телевізор у пунктах продажу повинен мати енергетичну етикетку, прикріплену на передній панелі. Ніщо не повинно закривати або зменшувати її видимість.

    На енергетичної етикетці вказується наступна інформація:

  • найменування або торгівельна марка постачальника телевізора;
  • модель телевізора (код, який відрізняє конкретну модель телевізора від інших моделей тієї ж торгової марки або того ж постачальника);
  • клас енергозберігання (буква, що означає клас енергоефективності, розміщується на тому ж рівні, що і відповідна стрілка);
  • споживана потужність телевізора в режимі «включено», округлена до найближчого цілого числа, Вт;
  • річний обсяг енергоспоживання, округлений до найближчого цілого числа, кВт на рік;
  • зовнішня діагональ екрану телевізора, сантиметри і дюйми;
  • логотип перемикача (в разі необхідності), який переводить телевізор в режим споживаної потужності не вище 0,01 Вт при переведенні телевізора в режим «вимкнений» (для телевізорів з добре помітним перемикачем).

      Також встановлено вимоги щодо забезпечення кінцевого споживача інформацією про клас енергоефективності, якщо реалізація телевізора для продажу, в прокат або лізинг виконується за поштовим замовленням, каталогам і через Інтернет.

     Державний нагляд за відповідністю телевізорів вимогам технічного регламенту здійснюється органами державного ринкового нагляду в межах сфери їх відповідальності.

   Телевізори, які були введені в обіг до набрання чинності цією постановою і не відповідають всім або окремим вимогам технічного регламенту, можуть бути представлені на ринку протягом 6 місяців з дати набрання чинності цією постановою.
Останє оновлення ( 06.12.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.