Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
33 види нової продукції незабаром представлять харчові підприємства Полтавщини PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
07.12.2017

       6 грудня на базі ДП «Полтавастандартметрологія» відбулося засідання обласної дегустаційної комісії. Його метою було поставлення на виробництво нових видів продукції. Цього разу 9 підприємств області розробили 33 нові рецептури, які й представили на суд компетентних дегустаторів. Серед розробників «смачних новинок» 6 провідних хлібопекарних підприємств області та троє пивоварів.

       Зокрема, постійний учасник дегустаційних комісій ТОВ «Полтавахліб-3» представило хліб «Обідній до столу», рогалик «Ворсклянський», булочку для гамбургера з кунжутом та пиріжки домашні з фруктовими начинками.

      ПП «Хорольська мехпекарня» буде випускати новий вид хліба «Класичний тостовий».

     ТОВ «Кременчуцький хлібокомбінат» збагатило свій асортимент двома видами хліба «Популярним» (для соціально незахищених верств населення) та «Міським» (з додаванням у тісто згущеного молока), а також булочкою «Рядова» (призначеною для військових частин) та пісочним печивом «Сімейне».

       Рецептури відразу 5 нових видів хліба матиме відтепер у своєму арсеналі ПП «Лубенський хлібозавод». Отже, жителям Лубенського району запропонують новий хліб на будь-який смак і у різному ціновому діапазон : «Мгарський», «Засульський», «Соціальний», «Сімейний» та незвичайний «Гречаний» з додаванням гречаної суміші та насіння льону.

      ТДВ «Миргородський хлібозавод» може похвалитися новими пряниками «Боніта» з ароматизатором банану та «Баварські» з екстрактом меду, заварним тістечком «Парижанка» з сирковою масою та ватрушкою з сиром.

      Відразу 6 нових видів продукції  представило ПП «Полтавський хлібозавод «Південний», це різновиди печива та тістечок з сиром, шоколадом, глазур’ю тощо.

      Крім того, незабаром на споживчому ринку Полтавщини зявиться 9 нових видів пива.

      Зокрема, ФОП Кожан В.Ю. (м.Полтава) буде випускати пиво житнє, «Українське» та «Імбірне». Вся продукція натуральна з українського солоду, а в останній вид ще й додано цілющий корінь імбиру.

      ФОП Левченко П.Ю.(м. Лохвиця) виготовлятиме пиво світле, пиво напівтемне та пиво темне не фільтроване, не пастеризоване з натуральної сировини.

      ФОП Рікіньш С.К. (м. Полтава) або добре відомий ресторан «Глухомань» теж представив 3 види цього хмільного напою: пиво світле, темне та медове. Його виготовляють з німецького солоду. В медове додають квітковий мед з власної пасіки.    

        Як відзначили члени дегустаційної комісії, відрадно, що до її роботи підключилися новачки. А ще виробникам деяких «новинок» вдалося по-справжньому здивувати професійних дегустаторів. Щоправда, як завжди, не обійшлося без зауважень до маркування окремих виробів, особливо у випадках, коли виробники готових начинок, які закуповують хлібопекарні, самі допускають неточності у назвах та термінології. У частини виробників виникла необхідність провести випробування сировини та готових виробів. Проте, кожен з представлених видів продукції, гідний того, аби відразу чи вже в найближчому майбутньому отримати дозвіл на поставлення на виробництво. Тож незабаром полтавці та жителі області зможуть самі оцінити старання та майстерність місцевих виробників.

 

Останє оновлення ( 07.12.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.