Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
В Україні почали діяти технічні регламенти енергетичного маркування пилососів і сушильних машин PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
19.12.2017

    Пилососи, що працюють від електромережі, у тому числі гібридні пилососи та пилососи з водяним фільтром, а також побутові барабанні сушильні машини вітчизняного та іноземного виробництва повинні реалізовуватися разом з енергетичними етікетками європейского зразка, які містять інформацію про клас енергетичної ефективності.

    Технічний регламент енергетичного маркування побутових барабанних сушильних машин, затверджений постановою Кабміну від 31 травня 2017 року № 380 >>>(ЗАВАНТАЖИТИ)

     Технічний регламент енергетичного маркування пилососів, затверджений постановою Каміна від 31 травня 2017 року № 381 >>>(ЗАВАНТАЖИТИ)

 

Така вимога не поширюється на:

- пилососи для вологого прибирання, пилососи для вологого і сухого прибирання, пилососи, які живляться від акумуляторних батарей, пилососи-роботи, промислові або стаціонарні пилососи;

- підлогонатирачі;

- пилососи для роботи на відкритому повітрі;

- побутові комбіновані прально-сушильні машини;

- побутові віджимні центрифуги.

Надання енергетичної етикетки забезпечує постачальник. На етикетці, зокрема, вказуються клас енергоефективності, найменування або торговельна марка постачальника, середній річний обсяг енергоспоживання та інша інформація, передбачена технічним регламентом.

Також встановлено вимоги щодо забезпечення кінцевого споживача інформацією про клас енергоефективності, якщо реалізація пилососа і сушильної машини для продажу, в прокат або лізинг виконується по поштових замовленнях, каталогам і через Інтернет.

Останє оновлення ( 19.12.2017 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.