Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Семінар по внутрішнім аудитам у лабораторіях PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
-
В атестованій лабораторії (на відповідність Правилам уповноваження або міжнародним стандартам) повинна бути впроваджена система управління якістю, однією з вимог якої є проведення внутрішніх аудитів. 
Відповідні національні та міжнародні нормативні документи, що регламентують діяльність лабораторій, містять однозначні вимоги стосовно необхідності їх проведення. Однак під час проведення інспекційних перевірок часто виявляється, що фактично це лише декларації на папері. Як правило, лабораторії підприємств не мають ані програм проведення внутрішніх аудитів, ані документів, що підтверджують проведення аудитів, ані підготовлених внутрішніх аудиторів. 
Такі порушення можуть призвести до невірогідності результатів випробувань і, як наслідок, введення в оману щодо якості продукції як керівництва підприємства, так і споживачів.
З метою запобігання порушень вимог Правил уповноваження та атестації у державній метрологічній системі, фахівцями ДП «Полтавастандартметрологія» 26-го березня 2009 року буде проведений семінар-практикум на тему: «Проведення внутрішніх аудитів в лабораторіях».
До участі в цьому семінарі запрошуються керівники підприємств, керівники та працівники лабораторій. Планується, що загальна кількість учасників складе близько 40-50 осіб.
Під час семінару будуть прочитані лекції з наступних питань:
1. Внутрішній аудит як складова частина системи управління лабораторії. Необхідність проведення внутрішніх аудитів.
2. Поняття внутрішнього аудиту. Основні терміни та принципи.
3. Актуальні питання атестації лабораторій.
4. Структура документації системи управління лабораторії згідно ДСТУ ISO/TR 10013:2003.
5. Настанова з якості лабораторії.
6. Вимоги нормативних документів щодо проведення аудитів у лабораторіях.
7. Задокументована методика проведення внутрішніх аудитів.
8. Психологічні аспекти аудиту та ін.
А також буде проведено практичні заняття з планування, проведення та оформлення результатів внутрішнього аудиту тощо. 
Як завжди, для полегшення сприйняття слухачами доволі складного матеріалу, фахівці відділу сертифікації систем управління підготували змістовну та цікаву тематичну презентацію. 
По завершенню семінару учасники отримають відповідні свідоцтва.

Якщо Вас зацікавила дана інформація – запрошуємо Вас до співпраці!

Інформацію щодо семінарської діяльності підприємства, тем наступних семінарів, умов участі у них тощо Ви можете отримати в оргвідділі за тел./факсом: (0532) 56-35-90. Начальник відділу Юрчишина Наталія Валентинівна. 
На всі питання щодо атестації вимірювальних лабораторій, інспекційного контролю, метрологічної експертизи НД, метрологічного забезпечення виробництва Вам нададуть відповіді у відділі метрологічного контролю та атестації за тел.: (05322) 2-24-73. Начальник відділу Кириленко Іван Олексійович.
Кваліфіковану методичну допомогу щодо планування, проведення та оформлення результатів внутрішніх аудитів, підготовки внутрішніх аудиторів; а також з питань щодо розробки, впровадження та сертифікації систем управління (якістю, безпечністю харчових продуктів, довкіллям) на відповідність міжнародним стандартам ISO Ви можете отримати за тел.: (05422) 7-36-19. Начальник відділу сертифікації систем менеджменту Павлов Володимир Миколайович.


 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.