Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Метрологи ДП «Полтавастандартметрологія» можуть похвалитися новим обладнанням PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
28.02.2018

    До уваги усіх зацікавлених осіб! Запрошуємо Вас скористатися послугами з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки, які надаються метрологами державного підприємства «Полтавастандартметрологія». Тим більше, що у 2017 році підприємству вдалося частково модернізувати та дооснастити еталонну базу відділу повірки засобів вимірювальної техніки електрорадіотеплотехнічних величин.

     З метою розширення переліку послуг та підвищення якості їх надання, впродовж року було придбано нове обладнання, а саме:

-            портативний термостат сухоблочний Presys TA-50N з виносним еталонним датчиком температури AccuMac AM1620. З його допомогою можна з високою точністю проводити повірку, калібрування та інші вимірювання температури в діапазоні від  -500C до +1600C!;

-            термостат рідинний TCP-0105CRO, призначений для створення термостатованого середовища при різних термометричних роботах або фізичних дослідженнях;

-            мультиметр прецезійний Transmille 8081, призначений для вимірювання електричних величин (напруга постійного та змінного струму, сила постійного та змінного струму, електричний опір). Мультиметр Transmille 8081 заміняє декілька робочих еталонів, а це робить процес вимірювання більш точним, енергоощадливим, та скорочує час, затрачений на повірку одиниці засобу вимірювальної техніки;

-            портативну установку для повірки УРПС-3Ф 2Н202 з еталонним лічильником. Вона призначена для повірки лічильників електричної енергії безпосередньо на місці їх експлуатації, що дає змогу значно оптимізувати процес повірки для повірника і замовника.

      Тож чекаємо на Вас! Ми завжди готові сприяти успішному розвитку Вашого підприємства, а як відомо, дотримання точності вимірювань – це одна з невід’ємних складових його стабільної роботи.

 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.