Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
15.03.2018

     15 березня світова спільнота традиційно відзначає Всесвітній день споживачів. Цьогоріч його гасло: «Зробимо цифрові ринки справедливими і чесними». Цей девіз обрано не випадково, адже останнім часом поява культури оплати послуг і товарів онлайн стала невідємною частиною нашого життя. Торгівля через мобільний звязок та мережу Інтернет невпинно зростає і вона теж має бути цивілізованою, а права споживачів мають неухильно дотримуватися. При цьому особливу увагу слід приділяти праву споживачів на отримання чіткої і достовірної інформації, щоб вони могли приймати обдумані рішення щодо купівлі тих чи інших товарів чи використання інтернет-ресурсів. Споживачам має бути зрозуміло, хто саме повинен відповідати по кожному ланцюгу постачання товарів і в подальшому впродовж всього терміну його використання. 

     Довіра і безпека споживачів– запорука успіху цифрової економіки.

 

Останє оновлення ( 15.03.2018 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.