Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Працівників шкільних їдалень навчали принципам управління безпечністю харчових продуктів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
19.03.2018

     З 14 по 16 березня на базі ДП «Полтавастандартметрологія» проходив семінар на тему: «Основи принципів НАССР (управління безпечністю харчових продуктів). Стандарт ISO 22000. Вимоги чинного законодавства до закладів харчування». У ньому взяли участь близько ста працівників закладів, які забезпечують харчуванням учнів Полтавських шкіл. Серед них кухарі, кондитери та завідуючі виробництвом. 

      Метою заходу було, ознайомити, тих, хто відповідає за харчування дітей з основними принципами системи управління безпечністю харчової продукції, вимогами міжнародного стандарту ISO 22000, який регламентує унеможливлення занесення біологічного, хімічного або механічного забруднення під час виробництва продуктів харчування.

     Присутнім розповіли про вимоги чинного законодавства до закладів харчування, харчові захворювання, які можуть бути спровоковані недотриманням працівниками їдалень правил приготування їжі, особистої гігієни та придбанням неякісної сировини. Усі учасники семінару отримали відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Останє оновлення ( 19.03.2018 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.