Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Внесено зміни в Технічний регламент про електричне та електронне обладнання PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
22.05.2018

    Уряд привів норми чинного Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (ЗАВАНТАЖИТИ) у відповідність нормам   Директиви ЄС в частині відстрочки закінчення термінів дії винятків.

    Документом відстрочено закінчення термінів дії певних винятків з обмежень використання деяких небезпечних речовин в електронному та електричному обладнанні (до визначення Кабміном терміну застосування даного виключення), зокрема: ртуті в одноцокольніх і двоцокольні люмінесцентних лампах, а також люмінесцентних лампах з холодним катодом і люмінесцентних лампах з зовнішніми електродами (CCFL і EEFL); свинцю в склі люмінесцентних ламп і в стали для механічної обробки, в оцинкованої сталі, в алюмінієвих сплавах і т.д.

   Ці зміни дозволять в майбутньому укласти між Україною і ЄС Угода АССА, що забезпечить вільний доступ електричного і електронного устаткування і запасних частин для нього, таких як комп'ютери, монітори, медичні прилади для моніторингу і контролю на ринки сторін.
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.