Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Пропонуємо випробування грунту, добрив та питної води! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
01.06.2018
     Неможливо збудувати добротний будинок без хорошого фундаменту. Те ж саме стосується й вирощування сільськогосподарських культур: у даному випадку агрохімічний аналіз грунту і є тим фундаментом, оскільки, саме від вмісту корисних речовин у грунті Вашої земельної ділянки залежатиме врожайність сільськогосподарських культур, які Ви вирощуєте.
   Більшості фермерів України, як початківцям, так і досвідченим, знайома ситуація, коли врожайність їхньої землі зовсім не відповідає очікуванням, оскільки в ній не вистачає тих, чи інших речовин. Однак як дізнатися, яких саме поживних речовин потребує ґрунт на Вашій земельній ділянці? Щоб відповісти на це питання, Вам обов’язково потрібно провести його лабораторний аналіз! Науково-дослідний випробувальний центр харчової продукції ДП "Полтавастандартметрологія" має технічну можливість провести аналіз Вашого грунту за такими показниками, як гранулометричний склад, вологість РН водне та сольове, вміст органічної речовини, азот, фосфор, калій, бор, молібден, марганець, мідь, цинк, кадмій, свинець, пестициди, радіонукліди.


Крім того, пропонуємо Вам послуги з визначення вмісту мінеральних добрив, адже реальна кількість корисних речовин у них далеко не завжди відповідає інформації, вказаній на споживчому маркуванні.

А ще у нашому випробувальному центрі можна провести випробування питної води з Вашої криниці чи водогону за більш ніж 60-ма показниками, в тому числі за вмістом понад 30-ти пестицидів, а також радіонуклідів, бенз(а)пірену, фізико-хімічними, мікробіологічними показниками тощо.

Звертатися за телефоном (0532) 60-27-09.

Останє оновлення ( 15.04.2019 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.