Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
У Полтаві вперше в Україні видали сертифікат по ISO 22000, який визнається на міжнародному рівні PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
19.06.2018

   Нещодавно фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія» вперше в Україні сертифікували систему менеджменту безпечності харчових продуктів відповідно до міжнародного стандарту ISO 22000 з виданням сертифікату із знаком  IAF-MLA на одному з підприємств Полтавщини.

    Нанесення вищезгаданого знаку забезпечує визнання цього сертифікату в усьому світі без додаткових підтверджень.

        Подібне стало можливим завдяки тому, що ДП «Полтавастандартметрологія» є підписантом ліцензійної угоди з національним агентством з акредитації України на право використовувати міжнародний комбінований знак IAF-MLA на своїх документах з сертифікації та акредитоване на право сертифіковувати системи управління на відповідність міжнародним стандартам.

      Як відомо, у квітні, під час Міжнародного форуму з акредитації (IAF), який проходив у Франкфурті (Німеччина), було прийнято рішення щодо визнання Європейської кооперації з акредитації (ЕА) за чотирма підсферами Багатостороньої Угоди (IAF MLA), а саме:

-          ISO 50001 – «Системи енергетичного менеджменту. Вимоги із настановами щодо використання»;

-          ISO/IEC 27001 – «Системи менеджменту інформаційної безпеки. Вимоги»;

-          ISO 13485 – «Вироби медичні. Системи менеджменту якості. Вимоги щодо регулювання»;

-          ISO 22000 – «Системи менеджменту безпечності харчових продуктів. Вимоги до будь-якої організації у харчовому ланцюгу».

 

        Довідково: Міжнародний форум з акредитації (IAF) є всесвітньою асоціацією органів з акредитації та сертифікації, а також інших організацій залучених до процесу оцінки відповідності в різних галузях. Його девіз : «Сертифікований один раз – визнаний всюди».

 

     Членом європейської кооперації з акредитації є і національне агентство з акредитації України.

     Тож відтепер будь-яке підприємство, яке звернеться до ДП «Полтавастандартметрологія» з проханням сертифікувати одну з вищезгаданих систем менеджменту, зможе отримати сертифікат з використанням міжнародного знаку IAF MLA. А отже, отримає документ, який визнається світовою спільнотою.

     З питань сертифікації звертатися за телефоном (05322) 2-90-37.

Останє оновлення ( 20.06.2018 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.