Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Виробників Полтавщини запрошують позмагатися, чия продукція (послуги) якісніші PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
15.07.2018

     Усіх суб’єктів господарювання області запрошують до участі в конкурсі «Кращі виробники Полтавщини», який проводиться за сприяння Полтавської облдержадміністрації, Полтавської торгово-промислової палати та за участю ДП «Полтавастандартметрологія».

   Конкурс планується проводити щороку. Його мета: популяризувати продукцію місцевих товаровиробників; підтримати ініціативу і зусилля підприємств, спрямовані на підвищення якості своїх робіт та послуг; стимулювати підприємства, які виготовляють конкурентоспроможні товари чи надають якісні послуги та досягли успіхів в освоєнні національного і міжнародних ринків; сприяти насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними вітчизняними товарами (роботами, послугами).

    Проте, взяти участь у конкурсі можуть не лише підприємства, які вже мають певні досягнення, а й ті, хто лише починає освоювати ринок.

 

       Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

-          «Харчові продукти» (визначення переможців відбуватиметься по галузях: виробництво молочних продуктів, м’ясних продуктів, кондитерських виробів, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, хлібобулочних виробів, олій рослинних, мінеральних вод та безалкогольних напоїв, переробка овочів та фруктів);

-          «Нехарчові вироби народного споживання» (визначення переможців відбуватиметься по галузях: виробництво текстильних товарів, товарів зі шкіри та хутра, виробів з деревини);

-          «Вироби народних художніх промислів»

-           

     Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні протягом липня подати до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації (e-mail: gue@adm-pl.gov.ua, der_torg@ukr.net ) або до Полтавської торгово-промислової палати (e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. , Krajnika71@gmail.com) наступний комплект документів:

    -  заявку на участь у обласному конкурсі „Кращі товари Полтавщини”  (ЗАВАНТАЖИТИ);

                опис продукції, представленої на обласний конкурс „Кращі товари Полтавщини” (ЗАВАНТАЖИТИ); 

                копії документів про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця;

                копію нормативного документа, згідно з яким виготовляють заявлений продукт/виріб;

                копію документа про відповідність (декларацію про відповідність,  сертифікат відповідності, протокол випробувань, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів (за наявності);

                копії сертифікатів (свідоцтв) про якість (за наявності);

                інформацію про акредитацію власних випробувальних лабораторій або копію договорів на проведення випробувань.               

 

        Організаторами Конкурсу розроблено ряд вимог та критеріїв за які будуть нараховуватися конкурсні бали.

        Зокрема, під час оцінювання продукції, буде враховуватися наявність нормативного документа, згідно з яким виготовляється продукція, відповідність фактичної поживної (харчової) та енергетичної цінності (калорійності) зазначеній на маркуванні (протоколи випробування); відповідність дизайну споживчого пакування фактичним характеристикам заявленого продукту; наявність запроваджених систем управління якістю, безпечністю харчових продуктів (НАССР) чи інших систем менеджменту. Комісія зверне увагу і на використання вітчизняних інгредієнтів, сировини чи комплектуючих, застосування інноваційних підходів у технології виробництва, відсутність претензій від споживачів, контролюючих органів тощо.

 

    Підбиття підсумків Конкурсу відбудеться у серпні. На переможців чекають дипломи «Кращі товари Полтавщини» та відзнаки, які будуть вручені під час урочистої церемонії.

    Крім того, переможцям конкурсу надається право використовувати у рекламно-інформаційних цілях та на маркуванні, логотип конкурсу „Кращі товари Полтавщини” (протягом року з моменту нагородження за умови підписання відповідної угоди з Полтавською торгово-промисловою палатою).

      Також інформацію про переможців конкурсу буде внесено до щорічного каталогу „Кращі товари Полтавщини”. Хід конкурсу висвітлюватиметься у ЗМІ.

   Тож якщо Ви хочете зробити суттєвий вклад в утвердження свого позитивного іміджу, вигідно вирізнятися на фоні своїх конкурентів та отримати підтвердження бездоганної якості своєї продукції (послуг) компетентними експертами, не зволікайте, адже участь в обласному змаганні з якості в будь-якому випадку принесе Вам позитивний результат і корисний досвід.

     За довідками звертатися за телефонами:

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій (05322) 2-48-47, (0532) 60-43-10;  Полтавська ТПП (0532) 50-50-87, 50-50-84;

 


 


 

Останє оновлення ( 27.07.2018 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.