Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Міжнародна стандартизація: Оновлено міжнародний стандарт ISO на аудит систем управління PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
24.07.2018

     Стандарт ISO 19011:2018 "Рекомендації по аудиту систем  управління"недавно був переглянутий і оновлений. Стандарт пропонує єдиний і узгоджений підхід  до проведення аудиту, що дозволяє одночасно проводити ефективний аудит відразу декількох систем управління.

  Перегляд і оновлення стандарту були необхідні для того, щоб він продовжив залишатися ефективним інструментом і відбивав зміни на ринку і розвиток технологій, а також зберігав актуальність при аудиті сучасних систем управління, заснованих на недавно опублікованих нових стандартах або переглянутих документах подібного плану. В оновленій версії стандарту в текст документа включено опис такого підходу до проведення аудиту, який заснований на принципах оцінки ризику і підвищеної уваги до ризику. У документ були додані важливі рекомендації з аудиту не тільки ризиків, але і можливостей. Крім того, в стандарті з'явилася додаткова інформація щодо питань, які вже були охоплені раніше, а також таких галузей, як  управління програмою аудиту та процес проведення аудиту. Попередня версія даного стандарту, що містить конкретні рекомендації з питань внутрішнього і зовнішнього аудиту систем управління , була опублікована в 2011 році.

 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.