Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Завершився конкурс «Кращі товари Полтавщини» PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
04.09.2018

       Завершився обласний конкурс «Кращі товари Полтавщини», його організатори мали на меті підтримати найбільш добросовісних товаровиробників, заохотити усіх суб’єктів господарювання до випуску якісних товарів, популяризувати їхню продукцію у рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки.

    Кращих визначали в номінаціях: «Харчові продукти», «Нехарчові вироби народного споживання» та «Вироби народних художніх промислів». Конкурсна комісія, до складу якої увійшли і представники ДП «Полтавастандартметрологія», професійно та неупереджено розглянула кожну з поданих заявок. Кращу продукцію визначали за багатьма критеріями, серед яких маркування, якісні показники, споживчі властивості, відсутність скарг від споживачів та багато іншого.

    Загалом участь у конкурсі взяло близько 40-ка підприємств Полтавщини. Почесними нагородами відзначили 8-х кращих товаровиробників. В числі нагороджених фірма: «Зоря», товариство «Кременчукм’ясо» (торгова марка «ФАРРО»), товариство «Полтавахліб-3», «Полтавський хлібопекарський комплекс» (торгова марка «Кулиничі»), «Лубенський молочний завод» (торгова марка «Гармонія»), підприємство «Лукас», приватне підприємство «Агроекологія» та «Миргородський завод мінеральних вод».

    Ще 16 підприємств області стали лауреатами конкурсу, а їхні керівники отримали відзнаку «Кращий підприємець Полтавщини 2018».    

    Усі переможці та лауреати престижного змагання з якості зможуть використовувати знак «Кращі товари Полтавщини» на маркуванні своєї продукції, а для споживачів цей знак служитиме надійним орієнтиром, що саме обирати на полицях крамниць.

 

Останє оновлення ( 04.09.2018 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.