Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
В Україні розпочалась розробка національних стандартів на приватні басейни PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
11.09.2018
     Технічний комітет стандартизації ТК 167 «Аквапарки, водні горки, водні атракціони, басейни, водо підготовка» розпочав розробку трьох національних стандартів, які встановлять вимоги до приватних басейнів.

   ДСТУ EN 16582-1:201_ (EN 16582-1-2015, IDT) «Приватні басейни. Частина 1: Загальні вимоги, включаючи методи забезпечення безпеки та випробувань» - стандарт встановлює загальні вимоги безпеки та якості, а також методи випробувань до внутрішних басейнів. Ці вимоги та методи випробувань можуть бути застосованими до вбудованих,  надземних або заглиблених структур басейну, включаючи їх установку і засоби доступу.

  ДСТУ EN 16582-2:201_ (EN 16582-2-2015, IDT) «Приватні басейни. Частина 2: Спеціальні вимоги, включаючи техніку безпеки та методи тестування для внутрішніх басейнів» - стандарт визначає спеціальні вимоги безпеки і якості, а також методи випробувань для внутрішніх або повністю інтегрованих басейнів додатково до загальних вимог ДСТУ EN 16582-1 і повинні розглядатися разом з ним.

  ДСТУ EN 16582-3:201_ (EN 16582-3-2015, IDT) «Приватні басейни. Частина 3: Особливі вимоги, в тому числі до безпечності та методів випробувань для наземних басейнів» - стандарт визначає особливі вимоги безпеки і якості, а також методи випробувань для внутрішніх надземних басейнів, додатково до загальних вимог ДСТУ EN 16582-1 і повинні розглядатися разом з ним.

  Стандарти гармонізовані з відповідними європейськими документами, вони будуть прийняті методом перекладу, ступінь відповідності – ідентичні.
Останє оновлення ( 11.09.2018 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.