Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» взяли участь у виставці LED EXPO 2018 PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
18.09.2018
    Нещодавно фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» повернулися з Всеукраїнської виставки світлодіодного та розумного LED EXPO 2018, яка проходила у Києві. Це професійна виставка світлодіодного освітлення, яка вже п’ятий рік поспіль проводиться за підтримки Асоціації виробників світлодіодної техніки, Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України, Центру випробувань і діагностики напівпровідникових джерел світла та освітлювальних систем на їх основі ІФН НАН України, Мінрегіонбуду, Держенергоефективності, муніципалітетів та комунальних підприємств міст та регіонів, наукових та учбових закладів. Зокрема, в рамках цього заходу відбулася міжнародна конференція «Led Progress», в якій взяли участь професіонали світлодіодної техніки з 8 країн світу.

 

  З цікавою доповіддю про сучасні підходи та проблеми освітлення дошкільних та загальноосвітніх закладів перед присутніми виступила начальник центру з оцінки відповідності світлотехнічної та електропобутової продукції ДП «Полтавастандартметрологія» Надія Смірнова. Про дослідження світлотехнічних параметрів та фотобіологічної безпеки світлодіодної продукції присутньої на ринку  України учасникам конференції розповіла начальник науково-дослідного випробувального центру електричних ламп та технологічного обладнання ДП «Полтавастандартметрологія» Світлана Шпак. Доповіді обох фахівців увійшли до офіційного каталогу виставки, який отримають усі провідні виробники світлотехнічної продукції.

Крім того, на учасників заходу чекали цікаві семінари, тематичні майстер-класи, конкурс кращих проектів освітлення тощо.

   Подібні заходи безсумнівно сприяють розвитку світлотехнічної галузі та виявленню й підтримці кращих компаній, які створюють найбільш інноваційні та ефективні проекти в сфері сучасного освітлення та виготовляють і реалізовують безпечну та якісну світлотехнічну продукцію.

Останє оновлення ( 18.09.2018 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.