Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» отримали нагороди з нагоди професійного свята PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
17.10.2018

     З нагоди Дня стандартизації та метрології та Всесвітнього Дня стандартів в ДП «Полтавастандартметрологія» відбулися урочистості за участю заступника директора Департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександра Кушнерика, директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Інни Іщенко, очільників  Полтавської торгово-промислової палати та головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області. За зразкове виконання посадових обов’язків у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності чотирьом працівникам ДП «Полтавастандартметрологія», які пропрацювали на підприємстві від 26 до 44 років, оголошено подяку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Ще 14 кращих  працівників підприємства було нагороджено почесними грамотами Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради та Полтавського міськвиконкому, 5 працівників отримали почесні грамоти Центральної ради та обкому профспілки «Машприлад» України, а 45 працівників - почесні грамоти в.о. генерального директора ДП «Полтавастандартметрологія» Андрія Горбаня. Усі відзнаки підкріплені грошовими винагородами.

    Крім того, три працівники ДП «Полтавастандартметрологія», які є учасниками АТО, згідно з наказом в.о. генерального директора, отримали грошові винагороди до Дня захисника України.  До речі, цьогоріч ДП «Полтавастандартметрологія» відзначило 96-річницю з дня заснування, адже саме у 1922 році у Полтаві було створено перше відділення повірочної палатки мір і вагів.

      Архівний витяг із протоколу засідання Президії Полтавського губвиконкому (ЗАВАНТАЖИТИ).

Останє оновлення ( 17.10.2018 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.