Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Стартує конкурс «100 кращих товарів України» 2009 року PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
23.04.2009
Вже вшосте, під патронатом Президента України, у нашій державі проходить Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». 
Його мета – об’єднати зусилля, спрямовані на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяти впровадженню на підприємствах сучасних методів управління якістю, задоволеності потреб і очікувань споживачів.
Конкурс «100 кращих товарів України» – єдиний державний конкурс, який відрізняється новою, унікальною системою оцінки, відповідно до європейської моделі ділової досконалості.
Проходить він у два етапи: на регіональному рівні (квітень-липень 2009р.) та на загальнодержавному (серпень-листопад 2009р.).
Найкраща продукція (товари, роботи, послуги) визначатиметься у двох номінаціях:
- продукція (продовольчі товари, промислові товари для населення та товари виробничо-технічного призначення);
- роботи та послуги.
За вказаними номінаціями проводиться розподіл на малі, середні та великі підприємства.
У конкурсі «10 кращих товарі України» може взяти участь будь-яке підприємство (організація, установа), яке зареєстроване як юридична особа (або філія) та займається виробництвом, реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) на території Полтавської області.
Для участі в регіональному етапі конкурсу необхідно до 25 травня подати заявку та сформований пакет документів у регіональну конкурсну комісію (в ДП «Полтавастандартметрологія»).
Усі підприємства, які візьмуть участь у регіональному етапі (не залежно від того, чи підуть на загальнодержавний), отримають відповідні дипломи на розширеній Колегії облдержадміністрації (орієнтовно – у жовтні 2009 року), а учасники загальнодержавного етапу, крім того, матимуть можливість взяти участь у виставці «100 кращих товарів України» в м. Києві та отримають нагороди під час проведення урочистостей в Українському Домі (листопад 2009).
Більш детальна інформація щодо участі у конкурсі буде надана підприємствам на консультаційному семінарі, який відбудеться 14 травня 2009 року об 1100 в залі засідань ДП «Полтавастандартметрологія» за адресою: м. Полтава, вул. Генерала Духова, 16. Участь у семінарі безкоштовна. 
Довідки за тел./факсом: (0532) 56-35-90.


 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.