Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна arrow Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
До уваги керівників підприємств! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
14.11.2018
      Якщо Ви хочете досягти високого рівня енергоефективності та суттєво знизити енергозатрати, впровадження систем енергоменеджменту – це те, що Вам необхідно!
    Побудувавши ефективну систему енергетичного менеджменту (СЕМ), підприємства мають можливість поліпшити виробничий цикл, своєчасно впроваджувати необхідні заходи з енергозбереження та отримувати фінансовий прибуток, підвищити енергоефективність, конкурентоспроможність та поліпшити фінансовий стан. ДП «Полтавастандартметрологія» має на меті надавати всіляку підтримку підприємствам і організаціям щодо запровадження систем енергетичного менеджменту відповідно до вимог стандарту ISO 50001.  
      Пропонуємо консультативну та методичну допомогу в розробленні та впровадженні СЕМ, включаючи навчання персоналу вимогам стандарту ISO 50001 та інших стандартів на системи управління, підготовку внутрішніх аудиторів.  Для формування більш об’єктивної пропозиції щодо співпраці рекомендуємо заповнити опитувальну анкету (ЗАВАНТАЖИТИ) та направити її на наш e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

     За більш детальною інформацією звертатися за телефонами (05322) 2-26-51; (05322) 2-90-37.

Останє оновлення ( 14.11.2018 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2019 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.