Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» провели семінар-тренінг для виробників харчової продукції PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
28.11.2018
     28 листопада фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» провели навчально-практичний семінар тренінг «Вимоги діючого законодавства України до якості та безпечності харчової продукції». У ньому взяли участь більше 20 представників харчових підприємств міста та області.

    Присутнім розповіли про роль стандартів у сучасному виробництві, правила розроблення, узгодження та прийняття нормативних документів відповідно до Закону України «Про стандартизацію» та застосування технічних умов на виробництві. Також учасники семінару обговорили актуальні питання маркування харчових продуктів та проект Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

    Крім того, учасники зібрання дізналися про програми і передумови як загальновизнаний ключовий елемент системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), оновлені вимоги до проведення внутрішніх аудитів систем управління та особливості міжнародного стандарту ISO 19011:2018.

    Також на семінарі переглянули відео про роботу мікробіологічної лабораторії науково-дослідного випробувального центру харчової продукції та продовольчої сировини. ДП «Полтавастандартметрологія» та заслухали цікаві доповіді про мікотоксини, їх розповсюдження в природі, шляхи уникнення загроз та проблеми, які спричиняють алергени і меланін.

    Усі учасники семінару отримали відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Останє оновлення ( 29.11.2018 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.