Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Запроваджено новий стандарт систем менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці ISO 45001! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
12.03.2019

   Нещодавно фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» пройшли навчання в центрі підготовки персоналу Української асоціації досконалості та якості за програмою курсу «Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці» (OHSAS 18001:2007/ISO 45001:2018).

   За результатами навчання успішно складено іспит та отримано кваліфікацію на відповідність новій версії стандарту ISO: «Аудитор систем менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці» (OHSAS 18001:2007/ISO 45001:2018).

 Тож якщо ви плануєте вдосконалити та сертифікувати діючі на підприємстві системи управління гігієною і безпекою праці у відповідності до міжнародних стандартів охорони здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018 або хочете підготувати внутрішніх аудиторів згідно з ISO 19011:2018 та ISO 45001:2018, звертайтеся до нас!

     Впровадження системи управління охороною праці – це необхідний і вигідний крок для будь-якого підприємства, адже в основі цієї системи лежить ретельна ідентифікація всіх небезпек і оцінка та моніторинг всіх можливих ризиків, формування у персоналу вміння правильно та своєчасно реагувати на виникнення небезпечних ситуацій.

    Якщо ви прагнете уникати проблем, пов’язаних з травматизмом на виробництві та появою професійних захворювань, необхідно навчати працівників, як управляти ризиками на всіх етапах виробництва та виконувати роботи максимально безпечним способом.

    Особливо актуально це зараз, адже перехід України до ринкової економіки та стрімкий курс на євроінтеграцію, вимагає від підприємств різних форм власності переходу на європейські стандарти у всіх сферах діяльності, в тому числі і у сфері охорони праці. Досвід сучасних підприємств, які вже переглянули свою політику з охорони праці відповідно до міжнародних стандартів, свідчить, що такий крок неабияк сприяє зростанню компетенції робітників в питаннях безпечності й дозволяє уникнути штрафних санкцій, виплат компенсацій та інших загроз, які можуть виникнути в результаті порушення техніки безпеки та створює підприємству позитивний імідж як у своїй країні, так і далеко за її межами.

    Міжнародний стандарт ISO 45001:2018 має стати головним для будь-якої організації, де неухильно дотримуються безпеки на робочому місці. Ми допоможемо вам максимально швидко та без проблем перейти на цей сучасний стандарт, якщо ваше підприємство вже має сертифіковану систему управління по OHSAS 18001:2007. Також, за потреби, посприяємо провести і первинну сертифікацію за ISO 45001:2018.

    Для одержання будь-якої додаткової інформації звертайтеся до відділу сертифікації систем менеджменту ДП «Полтавастандартметрологія» за телефонами (05322) 2-90-37, (067) 393-44-91, (050) 304-37-01 або пишіть на електронну адресу: qms-pl-ua@ukr.net та qms@standart.pl.ua

 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.