Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Фахівці ДП "Полтавастандартметрологія" провели семінар по НАССР PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
27.03.2019
    27-28 березня на базі ДП «Полтавастандартметрологія» проходить дводенний семінар-тренінг за темою: «Принципи НАССР та їх практична реалізація. ISO 22000:2018. Основні зміни та поліпшення». У ньому взяли участь представники харчових підприємств Полтавщини.

На семінарі йшлося про особливості системи HACCP та її застосування на всіх етапах виробництва та реалізації продукції, етапи розробки та відмінності систем НАССР залежно від сфери діяльності підприємства.

 Учасників семінару ознайомили з новою версією стандарту ISO 22000:2018. Також присутні розглянули планування, критерії, моніторинг, вимірювання, документування, аналізування оцінювання та поліпшення системи НАССР згідно з ISO 22000:2018.

Приділили увагу на семінарі і знанням та навичкам принципів, процедур та методів аудиту. Про актуальні питання державного контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів учасникам семінару розповіли представники Держпродспоживслужби в Полтавській області.

         Під час семінару відбулися і практичні заняття для отримання представниками підприємств необхідних навичок по визначенню плану контролю небезпечних чинників, програмі верифікації, розробці плану аудиту тощо.

           По закінченню семінару усі його учасники отримають відповідні свідоцтва.

 

Останє оновлення ( 27.03.2019 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.