Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Запрошуємо на семінар за участю фахівців Одеської академії техрегулювання! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
31.05.2019
     ДП «Полтавастандартметрологія» разом з філією Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості 11.07.2019 року проводить семінару на тему: «Реалізація положень нової версії ISO 22000:2018 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга» з врахуванням положень ISO 19011:2018 та ISO 31000:2018». По закінченні семінару учасники отримають посвідчення державного зразка про підвищення кваліфікації.

(Завантажити заявку)

              Програма семінару передбачає розгляд питань:

        Сучасні концепції ризик – орієнтованого менеджменту за ISO 31000:2018 із застосуванням методу оцінки ризику заснованого на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР);

        Нова версія міжнародного стандарту ISO 22000:2018 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга»;

        Принципи проведення аудитів та методи роботи аудитора при перевірці відповідності систем управління за  ISO 19011:2018.

Звертаємо Вашу увагу на те, що семінар буде проведено за участі провідних фахівців Інституту підвищення кваліфікації Одеської державної академії технічного регулювання та якості: доктора фіз.-мат. наук, професора Новікова В.М. та декана ІПК Домницької В.К.

Вартість аналогічного заходу в м. Києві складає близько 5000,00 грн. за одного учасника, натомість ДП «Полтавастандартметрологія» пропонує Вам взяти участь у семінарі сплативши лише 1560,00 грн. (з ПДВ) за одного учасника. До того ж, Ви економите на відрядженні працівника та його проживанні в готелі. Як бачите, переваги очевидні!

Тому, враховуючи актуальність питань, які розглядатимуться на                               семінарі, наполегливо рекомендуємо направити для участі в ньому фахівців Вашого підприємства.

 

Про місце проведення та час початку семінару буде повідомлено додатково.        


Для участі в семінарі необхідно не пізніше 02.07.2019 надіслати заявку (додається) зручним для Вас способом:

-         на електронну адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. чи standart@standart.pl.ua;

-         або на один з тел./факсів (0532) 56 35 90 чи (0532) 545 746.

 

Після отримання заявки на Вашу електронну адресу чи по тел./факсу буде надіслано рахунок та акт здачі-приймання робіт.

 

Оргвнесок необхідно сплатити на р/р ДП «Полтавастандартметрологія» 26000054615736 Полтавське ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк» МФО 331401, код ЄДРПОУ 04725987, ІПН 047259816328, свідоцтво № 200070923.

В платіжному дорученні вказати: «Призначення платежу: інформаційно-консультаційні послуги».

 

При реєстрації учасники семінару повинні надати 2 примірники акта здачі-приймання робіт з печаткою підприємства та відрядження (за необхідності).

 

              За додатковою інформацією звертатися за телефоном (0532) 56 35 90, або (05322) 2 90 37.

 

 

Останє оновлення ( 06.06.2019 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.