Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Випробувальний центр харчової продукції пропонує... PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
03.06.2019

    Шановні клієнти! Пропонуємо Вам співпрацю щодо виконання обов’язкових вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (ст.47 «Гігієнічні вимоги щодо постачання води», ст.48 «Вимоги до гігієни персоналу потужностей, який працює у зоні поводження з харчовими продуктами», ст.49 «Гігієнічні вимоги до харчових продуктів»).

    Кваліфіковані фахівці науково-дослідного випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія» (НДВЦХП), акредитованого Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ ISO/IES 17025:2006 (атестат акредитації №2Н289 від 30.11.2017 дійсний до 29.11.2022), - пропонують: (натисніть "Детальніше", щоб ознайомитися з переліком послуг)

-         дослідження води, що використовується у виробництві харчових продуктів, або безпосередньо є його інгредієнтом на відповідність вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПІН 2.2.4-171-10);

-         дослідження льоду, який контактує з харчовими продуктами і може спричинити їх забруднення;

-         дослідження харчової продукції, сільськогосподарської сировини, кулінарної продукції та напівфабрикатів;

-         навчання персоналу з питань особистої гігієни та навчання щодо гігієнічних вимог до виробництва;

-         мікробіологічний моніторинг обладнання, споруд, інших поверхонь з метою об’єктивного оцінювання рівня санітарного стану підприємства.

    За результатами проведених робіт Ви отримаєте протоколи випробувань продукції та свідоцтва про підвищення кваліфікації персоналу підприємства.

     До того ж, Ви матимете можливість безперешкодно впровадити на підприємстві систему управління безпечністю харчових продуктів, що ґрунтується на принципах НАССР і повністю забезпечити виконання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

 

    Маємо гнучку цінову політику, роботи проводимо оперативно, із врахуванням специфіки Вашого підприємства.

 

    Звертайтесь до нас на тел. (0532) 60-19-51 або 60-27-08, 050-304-42-35, 050-303-69-85,

e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. , Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Останє оновлення ( 03.06.2019 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.