Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Запрошуємо виробників харчової продукції на обласну дегустаційну комісію! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
26.06.2019

     Вже близько двох десятиліть поспіль на базі ДП «Полтавастандартметрологія» діє обласна дегустаційна комісія до складу якої, крім фахівців нашого підприємства, входять представники Полтавської обласної державної адміністрації, Держпродспоживслужби у Полтавській області, обласної асоціації «Полтавахліб» та провідні фахівці харчової галузі Полтавщини. Завдяки роботі комісії «путівку в життя» отримали майже дві тисячі нових видів продукції, серед яких хлібобулочні та кондитерські вироби, пиво, напої тощо.

  Кожному, хто звертається до компетентних дегустаторів, надають дієву допомогу у поставленні продукції на виробництво, а саме: аналіз та коригування (за необхідності) інформації на споживчому маркуванні та етикетці, аналізування представлених рецептур, надання консультацій щодо необхідних нормативних документів на продукцію, розроблення технічних умов, використання тих чи інших інгредієнтів, випробування готової продукції та окремих її складників у незалежному науково-дослідному випробувальному центрі харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія», акредитованому на відповідність вимогам  ДСТУ ISO/IES17025:2006.

     Крім того, участь у дегустаційній комісії це - можливість порівняти свою продукцію з виробами конкурентів, поспілкуватися з колегами з інших куточків області та обмінятися досвідом, почерпнути для себе щось нове та корисне.

     Тож запрошуємо усіх виробників харчової продукції Полтавщини до співпраці. Участь у роботі дегустаційної комісії безкоштовна. Ми чекаємо на ваші заявки та будемо раді допомогти вам у розвитку вашого бізнесу.

     Засідання обласної дегустаційної комісії проводяться з періодичністю 1 раз в квартал. Найближче – відбудеться вже завтра (28.06.19р. об 11-ій годині) За довідками звертатися                                             за телефоном (05322) 2-26-51.

Останє оновлення ( 26.06.2019 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2021 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.