Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Пропонуємо провести випробування продукції на новітньому обладнанні! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
04.09.2019

    Увага! Нещодавно науково-дослідний випробувальний центр харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія» придбав сучасний оптико-емісійний спектрометр з індуктивно-зв’язною плазмою Аvіо 200. Завдяки цьому приладу маємо змогу швидко та з високою точністю проводити випробування води, будь-якої харчової продукції, продовольчої сировини, грунтів та сплавів на вміст 36-и хімічних елементів, в тому числі натрію, макро та мікроелементів для позначення на маркуванні!

   Зокрема, ми пропонуємо вам випробувати продукцію на вміст срібла, алюмінію, барію, берилію, кальцію, кадмію, кобальту, хрому, міді, заліза, калію, магнію, марганця, молібдену, натрію, нікелю, свинцю, стронцію, тітану, талію, ванадію, цинку, фосфору та олова.

    Крім того, вже найближчим часом зможемо визначати вміст ртуті, миш,'яку, сурьми, селену, бору, вісмуту, сірки, кремнію, літію, вольфраму, цирконію та йоду.

   Спектрометр з індуктивно-зв’язною плазмою Аvіо 200 дозволяє одночасно проводити високоточний аналіз широкого спектру найскладніших зразків, а нова версія програмного забезпечення робить складні багатоелементні вимірювання точними та  оперативними.

   До речі, за вашим бажанням, ми охоче проведемо випробування не лише питної, стічних та грунтових вод, а й донних відкладень, в тому числі сапропелей тощо.

   Усі випробування підтверджуються офіційними протоколами. Гарантуємо професіоналізм та доброзичливе ставлення до кожного клієнта, якими ми вміємо дорожити! Телефонуйте: (0532) 60-27-08; (0532) 60-19-49; (0532) 60-19-51.

 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2021 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.