Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
Запрошуємо провести випробування меду та медових напоїв! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
09.09.2019

     Якщо ви хочете переконатися у якості свого меду чи медових напоїв, якщо ви бажаєте мати офіційні протоколи випробувань, які зможете пред’явити своїм клієнтам, партнерам чи контролюючим органам, якщо ви плануєте експортувати свою продукцію, вам просто необхідно звернутися до науково-дослідного випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія»!

     Наш випробувальний центр проводить випробування меду на відповідність українським та європейським нормативним документам. В тому числі й на вміст антибіотиків, що є надзвичайно актуальним на сьогоднішній день.

     Центр акредитований згідно міжнародного стандарту ДСТУ ISO 17025. Маємо кваліфікованих фахівців та сучасне високоточне обладнання.

       До речі, зверніть увагу, що Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України №330 від 19.06.2019 року «Про затвердження вимог до меду», який набирає чинності 6 лютого 2020 року, затверджено чіткі вимоги до маркування цього продукту. В тому числі, прописано характеристики та критерії складу, яким він має відповідати. Відповідно до вимог Наказу, в мед заборонено додавати інші харчові інгредієнти, харчові чи будь-які інші добавки. Він не повинен містити сторонніх органічних та неорганічних речовин, що не належать до його складу, присмаків або запахів, мати ознаки бродіння, штучно змінену кислотність. Його неможна нагрівати таким чином, щоб натуральні ензими (ферменти) було зруйновано. Виняток становить лише продукт, призначений для додавання у кондитерські вироби.

    Інформація на маркуванні не повинна вводити споживачів в оману. Тож якщо ви хочете, щоб ваша продукція відповідала вимогам законодавства, чекаємо на вас за адресою: м. Полтава, вул. Вузька, 6.

     З приводу випробувань меду та медових напоїв телефонуйте: (0532) 60-27-08; (050) 404-92-93.

     З питань, пов’язаних з маркуванням продукції, звертайтеся за телефоном  (0532) 60-19-53.

Останє оновлення ( 09.09.2019 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2021 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.