Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна
До уваги власників об’єктів зеленого туризму! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
13.09.2019

    Хочете справити враження на своїх потенційних клієнтів, надавши їм документальне підтвердження того, що у вашому готелі, ресторані, кафе, піцерії, магазині тощо дійсно можна поласувати якісними натуральними продуктами, поcмакувати чистою джерельною водою, безпечно купатися у водоймі чи басейні? Звертайтеся до науково-дослідного випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія».

    Ми пропонуємо вам оперативне випробування будь-якої харчової продукції, продовольчої сировини та води на сучасному високоточному обладнанні. Зокрема, визначаємо вміст нітратів, нітритів, важких металів, фізико-хімічних показників, таких як кальцій, магній, натрій, калій і таке інше.

    Крім того, за потреби, проведемо комплекс досліджень ґрунтів, а також води та донних відкладень (в тому числі сапропелів) з вашої водойми.

    У нашому випробувальному центрі ви отримаєте достовірні результати випробувань від команди висококваліфікованих фахівців, підтверджені протоколами.

     Чекаємо на вас за адресою м. Полтава, вул. Вузька, 6.

     Телефонуйте: (0532) 60-27-08; (0532) 60-19-49;. (050) 404-92-93.

     Е-mail: prijom_lab@poltavastandart.org

Останє оновлення ( 13.09.2019 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2021 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.