Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна arrow Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
До уваги власників об’єктів зеленого туризму! PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
13.09.2019

    Хочете справити враження на своїх потенційних клієнтів, надавши їм документальне підтвердження того, що у вашому готелі, ресторані, кафе, піцерії, магазині тощо дійсно можна поласувати якісними натуральними продуктами, поcмакувати чистою джерельною водою, безпечно купатися у водоймі чи басейні? Звертайтеся до науково-дослідного випробувального центру харчової продукції ДП «Полтавастандартметрологія».

    Ми пропонуємо вам оперативне випробування будь-якої харчової продукції, продовольчої сировини та води на сучасному високоточному обладнанні. Зокрема, визначаємо вміст нітратів, нітритів, важких металів, фізико-хімічних показників, таких як кальцій, магній, натрій, калій і таке інше.

    Крім того, за потреби, проведемо комплекс досліджень ґрунтів, а також води та донних відкладень (в тому числі сапропелів) з вашої водойми.

    У нашому випробувальному центрі ви отримаєте достовірні результати випробувань від команди висококваліфікованих фахівців, підтверджені протоколами.

     Чекаємо на вас за адресою м. Полтава, вул. Вузька, 6.

     Телефонуйте: (0532) 60-27-08; (0532) 60-19-49;. (050) 404-92-93.

     Е-mail: prijom_lab@poltavastandart.org

Останє оновлення ( 13.09.2019 )
 
< Попередня   Наступна >
 
Статистика
Останні новини
Анонси
Терміни
 
Технічне регулювання - правове регулювання відносин у сфері встановлення, застосування та виконання обов'язкових вимог до продукції або пов'язаних з нею процесів, систем і послуг, персоналу та органів, а також перевірка їх дотримання шляхом оцінки відповідності та/або ринкового нагляду.
 
Стандартизація – діяльність, по встановленню правил і характеристик з метою їх добровільного багаторазового використання, спрямована на досягнення впорядкованості в сферах виробництва і обігу продукції і підвищенні конкурентоспроможності продукції, робіт та послуг. Ця діяльність проявляється в розробці, опублікуванні та застосуванні стандартів.
 
Сертифікація – процедура, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, послуг чи систем управління встановленим законодавством вимогам.
 
Оцінка відповідності – доказування, що встановлені вимоги до продукції, процесу, системи, особи або органу виконано шляхом випробування, здійснення контролю або сертифікації.
 
Метрологія – це наука про вимірювання, методи і засоби забезпечення їх єдності і способи досягнення необхідної точності.
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.