Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова 
Головна arrow Послуги з метрології
СЕКТОР ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Administrator   
04.01.2016

          ПОСЛУГИ З ОЦІНЮВАННЯ СТАНУ ВИМІРЮВАНЬ:

   

ДП «Полтавастандартметрологія» має багаторічний досвід по проведенню робіт з атестації лабораторій, яка по своїй суті була підтвердженням компетентності лабораторії третьою стороною. З введенням в дію нової редакції Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», атестація на проведенням вимірювань, як вид метрологічного контролю, була вилучена з положень чинного Закону.

Таким чином в Україні виникла потреба в створенні системи підтвердження компетентності вимірювальних можливостей лабораторії третьою стороною, яка була б більш доступною для підприємств та організацій в ціновому та територіальному сенсі ніж акредитація.

 В нашій країні впроваджено національний стандарт ДСТУ ISO 10012:2005 Системи керування вимірюваннями. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання, який є тотожним перекладом міжнародного стандарту  ISO 10012:2003  Measurement management systems - Requirements for measurement processes and measuring equipment, який встановлює загальні вимоги і містить настанови щодо керування процесами вимірювання та метрологічного підтверджування придатності вимірювального обладнання, яке використовують для підтримання і демонстрування відповідності метрологічним вимогам. Цей стандарт можна застосовувати для цілей підтвердження компетентності вимірювальних можливостей.

ДП «Полтавастандартметрологія» розробило та впровадило стандарт підприємства на основі ДСТУ ISO 10012:2005, який встановлює організацію та порядок проведення робіт з оцінювання стану вимірювань та підтвердження технічної компетентності лабораторій на добровільній основі.

Підтвердження компетентності лабораторії сприяє збільшенню довіри до якості вашої продукції та покращує ваші позиції в конкурентній боротьбі. Якщо у Вас є потреба в роботах з оцінювання стану вимірювань та підтвердженні компетентності лабораторії третьою стороною, ми до Ваших послуг.

  Звертатися у сектор з оцінки відповідності засобів вимірювальної техніки за телефоном (0532)58-43-34 – начальник сектору Кириленко Іван Олексійович.

 

        Завантажити форму заявки можна натиснувши на посилання (ФОРМА ЗАЯВКИ).

 

 

Посада

Прізвище, ім'я,

по батькові

Адреса, телефон

E-mail

Начальник сектору

Кириленко Іван Олексійович

м.Полтава,

вул. Вузька, (0532) 584-334

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

    

 

Терміни для розділу «Метрологія»

 

Метрологія – це наука про вимірювання.

Засіб вимірювальної техніки – технічний засіб, який застосовується під час  вимірювань і має нормовані метрологічні характеристики.


Повірка засобів вимірювальної техніки – встановлення придатності засобів вимірювальної техніки, на які поширюється державний метрологічний нагляд, до застосування на підставі результатів контролю їх метрологічних характеристик.

Калібрування засобів вимірювальної техніки – визначення в певних умовах або контроль метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки.

Атестація методики виконання вимірювань – процедура встановлення відповідності методики метрологічним вимогам, що ставляться до неї.

 

Вимірювальна лабораторія -підприємство, установа, організація чи їх окремий підрозділ, що здійснює вимірювання фізичних величин, визначення хімічного складу, фізико-хімічних, фізико-механічних та інших властивостей і показників речовин, матеріалів і продукції, за винятком вимірювань, пов'язаних з оцінкою відповідності продукції, послуг, з документальним оформленням їх результатів;

 

Атестація - документальне засвідчення органом з атестації компетентності і права заявника проводити калібрування засобів вимірювальної техніки та/або вимірювання.

 

 

Останє оновлення ( 25.02.2016 )
 
< Попередня   Наступна >
© 2018 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.