Навігація
Головна
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Путівник по сайту
--------------------
ДП «Полтавастандартметрологія»
Кременчуцька філія
Послуги з метрології
Послуги з стандартизації
Послуги з сертифікації
Оцінка відповідності
Послуги по випробуванню продукції
Послуги з сертифікації СУ
Організація семінарів та конкурсів
Наукова діяльність
Щодо світлодіодної (LED) продукції
Публічні закупівлі
Вакансії
--------------------
Довідник з технічого регулювання
Новини країн-членів СОТ
Споживачеві Полтавщини
Конкурси
Електронна громадська приймальня
Нормативно-правова база
Інформаційні ресурси
Взаємодія
Опитування
Доступ до публічної інформації
Методичні рекомендації НАЗК
Фотогалерея
Українська мова

 
Головна arrow Конкурси arrow Результати регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України"-2011 року
Результати регіонального етапу конкурсу "100 кращих товарів України"-2011 року PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Zhanna   
13.07.2011

Результати регіонального етапу Всеукраїнького конкурсу «100 кращих товарів України» у 2011 році

 

Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2011 році, який проводиться під патронатом Президента України. На Полтавщині у ньому взяли участь 25 підприємств, які представили на суд компетентного журі 29 видів продукції.

На засіданні регіональної конкурсної комісії, на якому головував заступник голови комісії, виконуючий обовязки генерального директора ДП «Полтавастандартметрологія» Володимир Нікітенко, визначили девятьох переможців, які і представлять нашу область на загальнодержавному рівні.

 

ПЕРЕМОЖЦІ:

 

 1. ВАТ “Кременчукм’ясо” – одне з провідних підприємств м’ясопереробної  галузі України, випускає понад 200 найменувань продукції під торговою маркою “Фарро”. Потужність підприємства складає понад 1000 т м’ясних та ковбасних виробів на місяць. У виробництві застосовується тільки натуральна екологічно чиста вітчизняна сировина.  ВАТ “Кременчукм’ясо” реалізує продукцію в усі регіони України.  Підприємство постійно бере участь в національних рейтингах, ярмарках та виставках, які проходять в Україні.

На підприємстві діє відділ виробничо-ветеринарного контролю атестований згідно з Правил уповноваження та атестації у Державній метрологічній системі.

 

Конкурсна продукція - ковбаса Московська сирокопчена вищого сорту. Знайома ще з дитинства, виготовлена за незмінною впродовж десятиліть рецептурою з високоякісної сировини вітчизняного походження: яловичини знежилованої вищого сорту та шматочків сала.

 

Конкурсна продукція - сосиски “Дитячі” вищого сорту виробляються  в натуральній оболонці з високоякісної спеціально відібраної сировини, тільки за традиційною рецептурою. На розрізі мають ніжно рожевий колір та приємний смак з ароматом прянощів. До їх складу входять яловичина знежилована, свинина знежилована, курячі яйця та сухе молоко. Особливого пікантного смаку додає мускатних горіх.

 

 

 

2. ТОВ «Укрпродснекгруп»  – це підприємство, яке існує на ринку України з квітня 2009 року під торговою маркою «Вкусняшки от Сашки». Підприємство займається виробництвом насіння соняшника обсмаженого, насіння соняшника підсоленого обсмаженого, ядер насіння соняшника обсмажених, ядер бобів арахісу обсмажених підсолених із смако-ароматичними добавками, фісташок підсолених обсмажених. Головним його принципом є оптимальне співвідношення: ціна – якість, у цьому вже переконалися постійні споживачі продукції.

 

Конкурсна продукція - ядра насіння соняшника обсмажені «Вкусняшки от Сашки». При їх виробництві використано особливу технологію смаження ядер насіння соняшника, яка дозволяє посилити їх аромат та покращити смак. Продукція виробляється із високоякісної вітчизняної сировини з використанням сучасних технологій. Яскрава кольорова гамма упаковки дозволяє продукту вигідно виділятися на фоні продуктів - конкурентів. Продукція має відмінні смакові якості та корисна для здоровя.

 

3. ПАТ „Миргородський завод мінеральних вод” вже понад 80 років є одним з найбільших виробників мінеральної та питної води в Україні, його продукція користується попитом не лише в нашій державі, а й в країнах ближнього та дальнього зарубіжжя. На підприємстві функціонують сертифікована на відповідність ДСТУ ISO 9001-2001 система управління якістю та сертифікована на відповідність ДСТУ 4161-2003 система управління безпечністю харчових продуктів.

 

Конкурсна продукція - вода мінеральна природна столова гідрокарбонатна складного катіонного складу «Миргородська Лагідна» походить з верхнього горизонту знаменитого Миргородського родовища, відкритого під час останніх геологічних розробок. Вона поєднує складний комплекс мінералів, макро- і мікроелементів, має помірний рівень мінералізації та лагідний смак. Її можна вживати щоденно і без обмежень, як столовий освіжаючий напій.

 

4. ПП «ВКФ «Суворов»  - одна з провідних кондитерських фабрик України. Основним напрямком діяльності підприємства  є виробництво кондитерських виробів. Асортимент продукції налічує понад сто найменувань солодких виробів, в тому числі цукерки, печиво, кекси, мармелад та різноманітні східні солодощі. ПП «ВКФ «Суворов» сертифіковано на відповідність вимогам міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007, воно постійно нарощує темпи та обсяги виробництва і продажів та запрошує до співпраці нових партнерів.

 

 Конкурсна продукція – печиво здобне пісочно-відсадне. Використання високоякісної сировини, сучасного обладнання, суворий контроль на всіх етапах виробництва в поєднанні з роботою висококваліфікованого колективу підприємства гарантують високу якість продукції. Широка дистриб'юторська торговельна мережа охоплює всі регіони України, ближнє зарубіжжя, що сприяє ефективному збуту. А постійне розширення асортименту, зручне фасування, святкова обгортка, доступні ціни роблять продукцію бажаною й улюбленою.

 

                Конкурсна продукція – цукерки глазуровані кондитерською глазур’ю - один із основних і найпопулярніших кондитерських виробів. Незвичне поєднання глазурі та різноманітних ароматних начинок народжують справжні кондитерські шедеври! Використання високоякісної сировини, сучасного обладнання, суворий контроль на всіх етапах виробництва, в поєднанні з роботою висококваліфікованого колективу підприємства, гарантують високу якість продукції.

 

 5. Фермерське господарство «Садки» - підприємство по переробці насіння соняшнику. Використовуючи традиційні технології, проводиться виробництво та фасування 4 видів олії в різноманітну тару. Головною метою підприємства є виробництво безпечної продукції високої якості. Продукція підприємства користується попитом. ФГ «Садки» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001-2001 та ДСТУ ISO 22000 (HАССР).

 

   Конкурсна продукція – олія соняшникова нерафінована. Виготовлена пресовим способом за традиційними технологіями при м'яких температурних режимах, олія максимально зберігає природний вміст вітамінів та фізіологічно активних речовин. Олія є універсальною для приготування салатів, холодних страв та для смаження, вона має м'який, ніжний аромат і є одним із компонентів здорового харчування. Олія виробляється з насіння соняшнику екологічно чистих регіонів. Корисність продукту, вишуканий дизайн, різноманітне фасування та невисока ціна приваблюють покупців. Реалізується в оптових та роздрібних торгових точках.

 

6. Приватне виробничо-комерційне підприємство «Екопласт» - це багатопрофільне підприємство, основна мета якого - впровадження на український ринок передових енергозберігаючих технологій в теплопостачанні, водопостачанні і енергетиці. Це продиктовано гострою необхідністю в економії енергоресурсів на усіх рівнях української економіки - від комунально-побутового до промислового. Продукція підприємства користується попитом і добре зарекомендувала себе на національному ринку.

 

Конкурсна продукція – обігрівач для приміщень стаціонарний типу «ЭИНА». Це екологічно чистий, безпечний, економний, красивий обігрівач нового покоління - електричний інфрачервоний навісний автоматичний мармуровий обігрівач. Він відтворює вже знайому нам бабусину піч, але в сучасному, вдосконаленому вигляді з доступною електричною енергією. Мармуровий обігрівач здатний, подібно до маленької моделі Сонця, нести ніжний потік цілющого тепла, а в приміщенні ви отримаєте ефект гірського повітря. Прохолодне і чисте повітря корисне легеням і бадьорить людину. Тільки мармуровий обігрівач Ви зможете застосувати у будь-якій кімнаті, на будь-якій стіні, заздалегідь розрахувавши теплову потребу приміщення. Плити мармурових обігрівачів мають декоративну обробку. Краса природного каменю прикрасить дизайн будь-якого стилю. Оселя буде не лише теплою, але і красивою та затишною. Мармуровий обігрівач комфортний та економічний у використанні, не має аналогів в Україні. Продукція сертифікована, має необхідні висновки та протоколи іспитів.

 

7. Кременчуцький автоскладальний завод було створено, як спільне українсько-російське підприємство "Кременчук-автоГАЗ" засноване в м. Кременчуці, 28 грудня 1995 року ВАТ "Горьківський автомобільний завод" (м. Нижній Новгород, Росія) та Кременчуцьким дослідно - експериментальним механічним заводом у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю. В 2001 році підприємство "Кременчук-автоГАЗ" було перереєстровано в ТОВ «Кременчуцький автоскладальний завод», а 20.03.2009 року перереєстровано в ТОВ «ВО «Кременчуцький автоскладальний завод» (КрАСЗ). Підприємство спеціалізується на крупно вузловому складанню автомобілів та виконанню передпродажної підготовки автомобілів. КрАСЗ. має ліцензію на виробництво автомобілів міністерства промислової політики України за № 429323 від 03.06.2009

 

Конкурсна продукція – автомобіль SSANGYONG KORANDO C200Di – перший автомобіль в модельному ряді SSANGYONG з несучим кузовом. Korando виглядає дуже сучасним. Його стильний екстер’єр гармонічний, відрізняється елегантним і водночас ефектним дизайном. Зручність - визначна риса Korando. У цьому автомобілі комфортно відчувають себе, як його господар - водій, так і пасажири. Цей автомобіль спроектований таким чином, щоб максимально оптимізувати внутрішній простір. Дизайн інтер'єру не викликає сумнівів, що хтось залишиться байдужим, відчувши комфорт салону автомобіля.

 

 8. ДП «Підприємство Надержинщинської виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Полтавській області (№65)» - підприємство, яке спеціалізується на виготовленні спеціального одягу для різних галузей промисловості та сільського господарства, спецодягу для охоронних структур, м’якого інвентарю та постільної білизни.

 

Конкурсна продукція – костюм чоловічий для захисту від загально виробничих забруднень та механічних впливів.  Це костюм прямого силуету, який складається з куртки та штанів. Призначення: для захисту працюючих від забруднень та механічних впливів в різних галузях промисловості та сільського господарства. Костюм виготовляється у відповідності з промисловими методами виготовлення спеціального одягу, згідно ГОСТ 27575 – 87. Костюми зручні в носінні, практичні. Постійними споживачами даної продукції є підприємства різних галузей промисловості та сільського господарства завдяки тому, що ці костюми  поліпшують умови праці робітників, а головне захищають їхнє здоров'я.

 

9. Готельно-ресторанний комплекс «Лінива Віра» - одне з унікальних приватних підприємств сфери надання послуг відпочинку на автошляху Київ-Харків. Тут можна отримати цілодобові послуги з проживання та харчування високого європейського рівня в екологічно чистих умовах.

 

 Конкурсна продукція – надання послуг у сфері готельно-ресторанного бізнесу. Готельно-ресторанний комплекс «Лінива Віра» - заклад нового зразка. Розташований на лоні природи, зі зручним під’їздом, побудований з екологічно-чистих, натуральних вітчизняних будівельних матеріалів - закарпатської смереки, він сприяє якісному, недорогому та екологічному відпочинку. Штучний ставок з цінними видами риб, велика зелена територія, зоопарк з десятками видів тварин та птахів української фауни дозволяють комплексу бути в числі лідерів серед підприємств такого типу.

   Відпочинок у «Лінивій Вірі» унікальний і не має аналогів в Україні серед готельно-ресторанних закладів розташованих на автошляхах країни.

ФІНАЛІСТИ:

 

             1. ВАТ “Кременчукм’ясо” – одне з провідних підприємств м’ясопереробної  галузі України, випускає понад 200 найменувань продукції під торговою маркою “Фарро”. Потужність підприємства складає понад 1000 т м’ясних та ковбасних виробів на місяць. У виробництві застосовується тільки натуральна екологічно чиста вітчизняна сировина.  ВАТ “Кременчукм’ясо” реалізує продукцію в усі регіони України.  Підприємство постійно бере участь в національних рейтингах, ярмарках та виставках, які проходять в Україні.

На підприємстві діє відділ виробничо-ветеринарного контролю атестований згідно з Правил уповноваження та атестації у Державній метрологічній системі.

 

Конкурсна продукція - продукт зі свинини вищого сорту “Філей Київський” виготовлений за традиційною рецептурою винятково з високоякісної сировини вітчизняного походження. Для виготовлення делікатесу використовується спинний і поперековий мязи свинячої півтуші.  Процес полягає в зложенні двох спинних м’язів шпиком зверху заздалегідь розпушуючи м'язову тканину для повного з'єднання шматків і перев'язування  шпагатом. Головна особливість даного продукту полягає в тому, що після варіння, перед копченням його покривають сумішшю сирих курячих яєць і червоного меленого перцю.

 

Конкурсна продукція - Шинка для сніданку варена вищого сорту виготовлена з м’яса свинини винятково вітчизняного походження з додаванням солі та цукру. Формується шинка в яловичій синюзі. На зріз вона має рожево-червоний колір та приємний шинковий аромат і соковитий смак.

 

 2. ТОВ„ Алко Трейдінг” засноване 02.03.2001 року, орендує цілісний майновий комплекс державного підприємства „Лубенський виноробний завод”.  Кількість  працюючих 49 чоловік, основна сфера діяльності підприємства -: виноробна  промисловість. На даний  момент підприємство виробляє понад 15 найменувань винопродукції, яка користується попитом в Україні. ТОВ „Алко Трейдінг” сертифіковане  на відповідність вимогам міжнародного стандарту

ДСТУ ISO 9001-2001

 

Конкурсна продукція - вино виноградне, харчовий дієтичний продукт, одержаний шляхом спиртового бродіння виноградного соку. Розлив вина до 2007 року здійснювали в пляшки місткістю 0,7 л. Намагаючись задовольнити потреби найвибагливіших споживачів крокуючи в  ногу з часом, завод розпочав випуск вина у пакетах  „Тетра – Пак” місткістю 1,0 л. Реалізується продукція в оптових і роздрібних торгових  очках. Вона може прикрасити і святковий стіл, і ділову зустріч.

 

3. ТОВ Компанія «КАМА» - підприємство, яке спеціалізується на виробництві продуктів харчування. На базі сучасних технологій проводиться виробництво 6 видів майонезу, гірчиці, оцтів з харчової сировини, купажованих олій, олій з подовженим терміном використання. Продукція підприємства користується попитом як на національному, так і на міжнародних ринках.

 

           Конкурсна продукція - олія купажована «Олія кукурудзяна з додаванням оливкової». Це - якісно новий натуральний рослинний продукт на ринку України, який представляє собою суміш двох рослинних олій: олії кукурудзяної рафінованої дезодорованої ( 90% ) і олії оливкової ( 10% ). Продукт містить корисні натуральні антиоксидантні вітаміни А та Е , моно- і поліненасченні жирні кислоти. Олія кукурудзяна з додаванням оливкової чудова салатна олія, яка дає можливість використовувати в сімейному раціоні природні антиоксиданти найефективнішим способом.

 

4. ПРАТ «ПОЕЗ Кернел Груп» - одне з найбільших підприємств масложирової галузі харчової промисловості. У ході масштабної реконструкції останніх років на заводі впроваджено ряд технологічних процесів, що забезпечують високу якість продукції. У 2006 році на підприємстві введено в експлуатацію комплекс з виробництва та фасування рафінованої дезодорованої олії, де вперше в Україні був застосований процес низькотемпературної (холодної) рафінації. Ця сучасна технологія не піддає олію багаторазовому нагріванню та охолодженню, що дозволяє зберегти корисні властивості продукту. ПРАТ «ПОЕЗ Кернел Груп» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, IFS.

 

Конкурсна продукція - олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена. Рафінована дезодорована олія - оброблена горячим сухим паром при температурі 170-230 ˚С в умовах вакууму. Вона прозора, без відстою, майже безбарвна, смак та запах слабо виражені. Для роздрібної реалізації її фасують в полімерні пляшки масою нетто 460, 920, 2760, 4600г на автоматичній лінії, яка мінімізує попадання в продукт шкідливих речовин, що включає формувальну, наповнювальну, герметизуючу і етикетировочну машини . Зручність та корисність продукту, вишуканий дизайн, порційне дозування приваблюють покупців. Продукт реалізується в оптових і роздрібних торгових точках. На адресу компанії надходять дуже схвальні відгуки щодо якості олії соняшникової рафінованої дезодорованої вимороженої.

 

    5. ВАТ «Лубенський молочний завод» виробляє щодоби близько 100 тонн продукції з незбираного молока, окрім того, тут роблять морозиво, хлібобулочні, кондитерські вироби, напівфабрикати. Всього виготовляється понад 250 видів продукції, яка повністю відповідає основним концептувальним принципам торгової марки «Гармонія» - це смак, якість, натуральність. На підприємстві діє сертифікована Система управління якістю, яка відповідає вимогам ДСТУ ІSО 9001:2009. Основною метою ВАТ «Лубенський молочний завод» є постійне задоволення потреб споживачів в якісних та безпечних продуктах, вироблених на основі натурального молока.

 

Конкурсна продукція - сметана 21% жирності. Це висококалорійний кисломолочний продукт, що виробляється винятково із молочних вершків за традиційною технологією з використанням заквасок преміум класу датського виробника Хр. Хансен. Високі смакові якості та натуральність роблять цей продукт широковживаним серед населення України.

 

6. ТОВ «Миргородський сироробний комбінат» увійшов до складу компанії

«Мілкіленд-Україна» у 2002 році.

Підприємство виробляє :

-сири тверді «Російський», «Сметанковий», «Король Артур з ароматом пряженого молока», «Мисливський зі спеціями», «Техас зі спеціями»;

 -сири напівтверді «Олдермані», «Качіотто»;

-сир плавлений ковбасний;

- продукти сирні плавлені скибкові;

-масло селянське солодковершкове 72,5%; масло селянське солодковершкове    «Миргородське» 73,0%

-сироватку молочну суху.

ТОВ «Миргородський сироробний комбінат» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001-2009, ДСТУ 4161-2003.

 

                Конкурсна продукція - сир напівтвердий «Олдермані» , ТМ «Добряна» являє собою білковий продукт, харчова цінність якого зумовлена наявністю легкозасвоюваних білків та жирів, незамінних амінокислот. Сир засвоюється організмом людини майже повністю. Сир напівтвердий «Олдермані» виробляється за традиційною рецептурою, має добре виражений сирний смак та запах,пластичну, однорідну консистенцію. Для виготовлення сиру використовують високоякісне коров'яче молоко, спеціальну бактеріальну закваску, ферментнй препарат мікробіального походження. Сир напівтвердий «Олдермані» виробляється у вигляді бруска, вагою 1,3 кг., запаковується у пакети з багатошарової полімерної плівки. Термін дозрівання сиру 20 діб.

 

 7. ЗАТ «Кобеляцький ЗПТ «Мрія» розпочав свою історію в травні 1985 року. Спочатку був побудований цех по випічці пряникових виробів, згодом відкрито ще декілька нових цехів, в тому числі і цех по виготовленню цукристих виробів, в якому на даний момент виробляють зефір. Продукція підприємства користується попитом у споживача в різних регіонах України.

 

                Конкурсна продукція – зефір. Зефір виготовляється по класичній технології та рецептурі. Виріб має круглу форму з рифленою поверхнею, слеяний з двох половинок, поверхня обсипана цукровою пудрою. Випускається ваговим. Також виготовляється  зефір глазурований кондитерською глазурю. Чудовий смак, аромат та невисока ціна приваблюють покупців.

 

8. АТ «Пирятинський сирзавод» - одне з найбільших підприємств по виробництву твердих сирів, обладнане на європейському рівні сучасним обладнанням провідних фірм Польщі, Німеччини, Швеції. На базі сучасних  технологій сирзавод виробляє понад 45 тонн на добу цього високопоживного продукту. Продукція підприємства користується  попитом, як на українському, так і на російському ринку. Колектив заводу працює над технічним переоснащенням підприємства, вдосконаленням технологій, розширенням асортименту. В 2006 році встановлена нова автоматизована лінія виготовлення сирів твердих виробництва іспанської фірми Fibosa. З 2008 року працює лінія різаних фасованих сирів упакованих в середовищі інертних газів. АТ «Пирятинський сирзавод» сертифіковане на відповідність вимогам міжнародних стандартів ІSО 9001:2008 та ІSО 22000:2005.

 

                Конкурсна продукція – сир твердий «Голландський брусковий» - висококалорійний продукт, енергетична цінність 100 г сиру – 361 ккал, вміст жиру – 27,3 г, білку 26,8 г, і до 3% органічної солі. В процесі дозрівання набуває ніжної, пластичної консистенції , білок видозмінюється, стає розчинним і майже повністю засвоюється  організмом людини. Після запровадження виробництва фасованого сиру в плівку «флоу-пак» в середовищі інертного газу сир ще більше став  приваблювати покупців. Протягом всього періоду виробництва сиру претензій щодо його якості не надходило. Сир добре знають споживачі, як на Україні так і за її межами. Основні ринки збуту – всі регіони України, м.Київ і Росія.

 

  9. ЗАТ «Полтавариба» - єдине підприємство на території Полтавської області в своїй галузі, що має успішний досвід роботи: понад 30 років. Професіоналізм, впровадження нових технологій та власні напрацювання, дали змогу підприємству пропонувати покупцю якісну сертифіковану продукцію, що користується попитом як в Полтавській області та поза її межами.

 

Конкурсна продукція – пресерви з розробленої риби «Оселедці філе-шматочки малосолоні делікатесні в соусі з прянощами». Продукт виготовлений із натуральної екологічної сировини та за перевіреної смачною  рецептурою. Корисність продукту, привабливий дизайн, зручна вага та доступна ціна роблять популярним серед покупців. Реалізується в оптових і роздрібних торгових точках. Продукт має схвальні відгуки споживачів, які відзначають чудовий смак, зручне фасування, зручність у споживанні.

 

 10. ВТ ПП „Понежа - Гарант” - одне з підприємств по виготовленню якісної, натуральної продукції в Україні. На базі сучасних технологій та нового обладнання підприємством виготовляеться екологічно чиста та якісна продукція, яка розфасовується в стекляну тару ємністю 3л та 1л. Продукція підприємства користується попитом на національному ринку та  сертифікована на відповідність вимогам ГОСТ 656-79.

 

                Конкурсна продукція – сік яблучний натуральний не освітлений. Сік розфасовано в екологічно чисту скляну тару Європейського зразка, що забезпечує захист від кисню, витрат вологи та ароматичних речовин. Сік виготовлено із зимових сортів яблук, екологічно чистих регіонів Полтавщини, в приватних садках, які не підлягають обробці хімічними препаратами. Корисність продукту та порівняно невисока ціна приваблюють покупців. Реалізується в оптових і роздрібних торгових точках. Схвальні відгуки споживачів на дегустаціях, відзначають якість та поживну цінність продукту.

 

11. ТДВ «Миргородський хлібозавод» у своїй 50-річній діяльності завжди приділяло велику увагу якості та смаковим показникам продукції, тому на всіх стадіях, від вхідного контролю за сировиною до випуску готової продукції, існує жорсткий технологічний контроль. Дотримання багаторічних хлібопекарних та кондитерських традицій створило хлібозаводу чудову репутацію у споживачів і у колег-професіоналів. ТДВ «Миргородський хлібозавод» сертифіковано на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

 

Конкурсна продукція – пряники заварні, глазуровані в асортименті. Пряники виробляються з борошна пшеничного та суміші пшеничного та житнього, з доданням іншої сировини, що надає пряникам різного смаку. Пряники, що виробляє підприємство, бувають без начинки та з різними начинками. Поверхня пряників глазурована цукровим сиропом, який при висиханні захищає їх від черствіння. Пряники реалізуються на території Полтавської, Київської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Донецької областей.

 

12. ПП «Полтавський хлібозавод «Південний» випускає більше 200 найменувань хліба та хлібобулочних виробів, з них 100 найменувань авторських виробів. В даний час хлібозавод забезпечує хлібом та хлібобулочними виробами  дошкільні дитячі заклади, лікарні та інтернати та жителів всіх районів міста Полтави. Хлібозавод бере активну участь в районних, міських, республіканських виставках, ярмарках, конкурсах за що має велику кількість грамот, подяк, дипломів. Неодноразово нагороджувався дипломами Кабінету Міністрів  України, дипломами Міністерства аграрної політики України, Полтавської облдержадміністрації, місквиконкому, Полтавської торгово-промислової палати. Неодноразові переможці у конкурсі якості товарів “Полтавська марка”. Підприємство атестоване відповідно до вимог стандарту ДСТУ ІSO 9001-2001, має атестовану лабораторію з конторолю якості вхідної та вихідної сировини, яка постійно здійснює контроль за якістю виготовленої продукції.

 

                Конкурсна продукція – хліб «Дачний». Вперше хліб почали випускати з березня 1999р, із суміші борошна житнього обдирного та пшеничного 2 сорту у співвідношенні 50/50. Для поліпшення смакових властивостей та зовнішнього вигляду на протязі майже 10 років технологічна служба випробовувала та змінювала рецептуру, технологічні параметри. В 2008році рецептура на хліб дачний була перезатверджена в новій редакції з усіма змінами до неї. На даний час хліб користується великим попитом у споживачів. Перевагу надають формі, смаковим властивостям, подовженню терміна зберігання, а головне – в хлібі 50% житнього борошна, яке містить незамінні для організму амінокислоти, вітаміни, ферменти; виготовляється на заквасках та рідких дріжджах, які придають хлібу неповторний запах і аромат. Хліб дачний завоював золоту медаль на конкурсі «Українське найсмачніше» у 2003 роц.

 

 13. ПП “Хорольська механізована пекарня” – одне з не багатьох підприємств галузі, яке спеціалізується на виготовленні широкого спектру продуктів харчування. Це і хлібопекарське та кондитерське виробництво, це виготовлення безалкогольних напоїв, води питної та води мінеральної “Хорольська”. Вся продукція підприємства користується великим попитом на ринку України.

 

Конкурсна продукція – хліб «Хорольський» пшеничний. Виготовляється із суміші борошна пшеничного вищого та першого сорту, з додаванням дріжджів хлібопекарських пресованих, солі кухонної харчової. Виробництво хліба Хорольського пшеничного здійснюється за традиційною технологією, з використанням екологічно чистої сировини, без додавання будь – яких поліпшувачів. Завдяки раціонально підібраним компонентам виріб має приємний смак і аромат домашнього хліба, золотисту хрустку скоринку, рівномірну пористість. Реалізується у роздрібних торгових точках Полтавської області. Користується високим попитом у споживачів.

 

            14. KMZ INDUSTRIES ПАТ «Карлівський машинобудівний завод» – провідний постачальник комплексних рішень для галузі зберігання та обробки зерна. Комплексні рішення включають: розробку, проектування, виробництво, монтаж повного спектру обладнання для елеваторної промисловості, навчання персоналу і післяпродажний сервіс в режимі 24x7x365. KMZ володіє 150-річним досвідом роботи на ринку сільськогосподарського обладнання, за роки існування задовольнив потреби понад 5000 клієнтів.

 

                        Конкурсна продукція – силос металевий вентильований уніфікований

СМВУ.165.22.03.В12. Силос СМВУ.165.22.03.В12  забезпечує тривале зберігання практично всіх видів зернових і олійних культур, а також  підтримку якісних показників продукту, що зберігається. У силосах нашого виробництва передбачена система подачі фумігантів і знезаражувальних речовин всередину зернового насипу через систему активного вентилювання.  Гарантоване збереження якісних показників зерна - не менше 1 року. Термін експлуатації металоконструкцій зерносховища - не менше 20 років.  Місткість силоса СМВУ.165.22.03.В12   - 4572 т зерна;  діаметр силоса - 22 м

 У базовий комплект постачання силосу входять:

         Корпус силосу зі сходами і люками обслуговування.

         Конструкція аероднища з вентиляторами і повітрепідводящими патрубками.

         Повітревідводи дахові.

        Повітревідводи настінні з клапанами і розподільник повітря.

      Система контролю температури (сертифікована в Україні і Росії цифрова система термометрії, яка дозволяє контролювати температуру зерна як по висоті, так і по діаметру силосу. Забезпечує виведення контрольних вимірів з термопівісок на комп'ютер).

        Датчик верхнього граничного рівня зерна.

У додатковий комплект постачання силосу ми можемо включити:

         Шнек зачисний

      Систему пожежогасіння (охолоджування конструкцій корпусу силосу), через яку вода подається на верхній ярус силосу, розподіляється рівномірно по діаметру і подається на його стінки через спеціальні розпилювачі.

 

 15. «ПБФ РАГС» сумісно з фахівцями медичної академії м.Полтава проводять наукові дослідження природного мінералу - бішофіту Полтавського родовища (Україна). У 2000 році впроваджене промислове виробництво препаратів Полтавського бішофіту. З 2003 року Полтавський бішофіт - партнер Всеукраїнської Асоціації фізіотерапевтів і курортологів, а з 2007 - Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України. ТОВ "ПБФ РАГС"- офіційний виробник та власник торгової марки "Бішофіт Полтавський".

 

Конкурсна продукція – «Полтавський Бішофіт-гель». Концентрат Полтавського бішофіту для домашнього та професійного вжитку. Дія: живить мінералами, тонізує шкіру. Корисний при болях і набряках в суглобах і м'язах, п'ятковій шпорі та наслідках травм. Пом'якшує мозолі та натоптиші. Підсилює ефекти масажу і багатьох видів санаторно-курортних  процедур. Полтавський бішофіт – магнієвий захист та відновлення суглобів.

"Полтавський Бішофіт – гель" – це перший український препарат гелевої форми на основі бішофіту Полтавського родовища розфасований в ламінатну тубу, яка зберігає всі його корисні якості та дуже зручна для використання. Співвідношення ціна якість (ефект дії) відповідає потребам українського споживача. Продукція реалізується через оптові фармацевтичні компанії, мережі аптек, санаторії. Продукція постійно представлена на всеукраїнських та міжнародних виставках, які присвячені питанням збереження та відновлення здоровя.

Продукція підприємства користується попитом як на національному, так і на міжнародних ринках.

 

             16. ТОВ «Фірма Редут» працює на ринку виробництва швейних виробів з 1994 року. Продукція реалізується через оптові та роздрібні мережі. Налагоджені багаторічні відносини з покупцями.                                                          

 

Конкурсна продукція – постільна білизна. Постільна білизна пошивається виключно відповідно до ДСТУ. При виробництві використовуються бавовняні тканини. Проводиться комплектування білизни згідно запитів споживачів. Цінові параметри за комплекти різноманітні в залежності від кількості найменувань.

 

17. ПАТ «Склоприлад» - єдине підприємство в Україні, де випускається різноманітний та широкий спектр продукції: технічні та побутові термометри, ареометри, мірний та лабораторний посуд, мановакуумметри, гігрометри та інше. Номенклатура продукції підприємства щорічно розширюється. Продукція ПАТ «Склоприлад» користується широким попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Система управління якістю ПАТ «Склоприлад» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 : 2008.

 

Конкурсна продукція – сувенір «Термометр» Д-11 (вик.4)  призначений для вимірювання температури повітря в межах від мінус 20 до плюс 500С. Границя допустимої похибки показів термометра не перевищує ±10С. Габаритні розміри складають 535х112х51 мм. Дерев’яні деталі термометра виготовлені з пиломатеріалів листяних порід, а саме: з дубу або ясеню. Лицьова та бокові поверхні покриті лаком. Для тонування деталей термометра використовується морилка. Ампула термометра заповнена термометричною рідиною червоного кольору. Термометр екологічно чистий, безпечний для здоров’я споживачів, зручний в користуванні, має вишуканий дизайн, тому даний вид термометрів знайшов попит не тільки в Україні, а й за її межами. Сувенір «Термометр» Д11 (вик.4) прикрасить інтер’єр будь-якого приміщення чи офісу компанії та одночасно буде орієнтиром при будь-якій температурі. Цей термометр може бути також чудовим подарунком. 

 

 

Останє оновлення ( 18.07.2012 )
 
< Попередня   Наступна >
© 2020 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.